Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart - připojení obch. platformy -data


joj

Doporučené příspěvky

Mas pravdu, teraz som na to prisiel, pripadam si ako uplny pako :-) Staci, ked si nastavim graf na nejaky datum a ono ma to bude sipkou posuvat, podla toho, aky mam timeframe nastaveny. Vidis a na takychto malickostiach sa brzdim :-) Hladal som nejaku funkcionalitu, aka je v Gecku, pritom ma nenapadlo, ze to mozem robit jednoduchsie. Tak este raz diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny!
je možné si stáhnout nějakou demoverzi od Sierra Chart? Rád bych tento program blíže prozkoumal. Na stránkách Sierry jsou nějaké downloady ale předpokládám že půjde o pluginy pro plátce neboť po mě vyžadovalo spuštění heslo.Máte s tím někdo zkušenost?

Děkuji za příspěvky
Luke

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Muze nekdo poradit: prisel mi od scmagic potvrzovaci email o zaplaceni historickych dat obsahujici user name a password,ale bohuzel stale se mi nedari prihlasit se v te jejich aplikaci.Porad se objevuje hlaska "220 willkommen auf dataserver I331 User name okay,need password.530 Not logged in.Heslo neni povoleno".Nevi nekdo co s tim?Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zravim,
prosim o radu jak zakoupit historicka data od SCMagic do Sierry. Zajima mne jakym zpusobem se za data plati. Nasla jsem nejakou poznamku o PayPal, ale nevim o co jde a jak to funguje. Muzete mi prosim poradit? Nebo je mozne zaplatit normalnim prevodem?
Jeste mne zajima zda jdou do Sierry natahnout zpozdena data napr. Prophet.net a zda je mozne nejak Sierru propojit s platformou Best od Harpoonu a tahat ziva data odtud.
Diky moc. Monika

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čau lidi,

kupuji si Sierru se záměrem backtestingu na historických a živých datech. Mám na Vás dotaz:Ten zní data.

Co jsem se zde na fóru dozvěděl jsou 2 možnosti:

SC MAgic
Sierra - sierrachart.com/index.php?file=data.php

Zajímá mě Vaše zkušenost a doporučení.

Je možné u SC Magic zakoupit živá i historická data v jednom? Vztahují se data pouze na jeden trh (např. ER2), nebo je nutné zakoupit na každý trh data samostatně?

To stejné mě zajímá i v případě dat od Sierry?

Co by jste mi doporučily vzhledem k Vašim zkušenostem?
Díky moc z pomoc!

Mír všem.
Luk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...
  • 2 týdny později...

Nejsem si jist, zda-li svuj dotaz davam do nejspravnejsiho vlakna, prosim proto o shovivavost a pripadne nasmerovani na lepsi misto. Zkousim nejake veci v Sierre a zjistil jsem pro mne pomerne zasadni podivnost v datech. Jako data feed pro Sierru jsem pouzil opentick.com, kde vyuzivam aktualne 5$ Mini Dow (YM) z CBOTu. Jako alternativni zdroj jsem zkusil delayed data z Prophet.net napojena a zobrazovana v Medved Quote Tracker. Ackoli jsem zkusil stejnou periodu, zkusil jsem i Volume grafy (aby se rozdilne OHLC hodnoty castecne eliminovaly a jako voditko bylo jen Volume), porad dostavam docela rozdilne price formace v candlich. K memu udivu se candle z dat z Prophet.net a jednoho ruskeho brokera (World House Capital), ktery to nabizi jako CFD v MetaTrader4 vesmes shoduji. Dnesni grafy, co prikladam to taktez naznacuji. Dokonce jsem se dival na patecni nektere svice v ER2 a YM (cervnove kontrakty) a rozdil v H/L byl maximalne +- 1 tick - a to i pri prudsich pohybech. Co jsou tedy z hlediska live obchodovani "pravdivejsi" data? A mozna s tim souvisi druhy problem, ktery mam se zobrazenim kompletnich indikatoru dle Woodieho. I kdyz byl dnes nadherny down trend, side-winder mi funguje tak, ze na nejpravejsim baru je vzdy a porad cerveny, cervena se posunuje posleze (na dalsim baru) vlevo a spravnou barvu ziska az po prekresleni nekdy v budoucnu (a tedy se to dozvim jen jako informaci z minulosti - docela na pytel). Kdyz se prepnu na alternativni graf a zpet, tak je vse zase OK (ale posledni bar ma opet VZDY cerveny SW). Tento indikator nechci ignorovat, ale nevim v cem je problem. Verzi vseho mam aktualni (spousteno ve Windows 2000) - Sierra verze 170, ftrader 3.36, SCCustomStudies nainstalovany rovnez. Nize prikladam nekolik obrazku, ktere demostruji vyse uvedene zalezitosti: pro demostraci problemu se SW s1 a s2 - takto vypada Woodie kdyz necham graf postupne se vykreslovat a scrolovat s3 - to same obdobi po prepnuti na Volume graf a zpet (redraw) Data: qt1 - ta sama perioda a obdobi zobrazena pomoci QuoteTrackeru z dat z Prophet-u qt2 - viz qt1, 5min TF mt4 - data od WHC - kdyz se dva rozdilne zdroje shodnou na velmi podobnych datech, usuzuji ze by tedy asi mely byt korektnejsi, ne?

3671

3672

3673

3674

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...