Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart - připojení obch. platformy -data


joj

Doporučené příspěvky

ahoj Petro,

asi nejjednodušší by bylo odinstalovat si to demo AT - ono s sebou smázne i sierru a pak bych to AT demo nainstaloval celý znova a mělo by to fakčit jak má včetně username a hesla, pokud jsi totiž nainstalovala ten AT demáč, tak se ti instalační adresář změnil z toho na C:\Sierra na C:\program files\yes trader\sierra a je možný, že si sierra prostě ty informace pro login přesunula do novýho adresáře, od už nevím jaké verze se mi znovu objevil adresář sierry znovu i na C:\ - ale ukládají se tam jenom data, study collections ... - samotný program je nainstalovaný v tom adresáři Yes Trader.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nazdar ludia mohol by mi niekto poradit so sierra charts

mam ju napojenu na IB a pozorujem hlavne akcie, co ma vsak metie je to ze niekedy mam v sierre close rozdielny od toho co mam v IB, da sa nejako vypnut aby mi tam nezobrazovalo cenu, ktora vznikne po uzatvoreni burzy a obchoduje sa este mimo burzi? alebo to vobec nevadi? dikmoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moc děkuji všem,kteří chtěli pomoct...
-nepomáhalo žádné mazání,ani pomocí programu...heslo se uložilo v registru,vždy se znovu samo přenastavilo a nebylo možné ho najít. Po několika dnech trápení to vyřešil jeden mladý genius ,syn mé známé, :-),který to přelstil velmi jednoduše a elegantně - založil nového uživatele.
Druhým řešením by bylo přeinstalovat Visty.
Co se Sierry týká,skvělý program,ale tohle je hodně nedořešené.
Ještě jednou moc děkuji všem. Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911,

předně moc děkuji za tip,už vše funguje jak má.Jen bych ještě prosila o pár maličkostí:
1. dá se někde trvale nastavit PT ?
2. nastavení SL vím,ale existuje finta na ruční posouvání ? /jde to myší,ale je to nepřesné/
3. nakolik odpovídá obchodování s demo účtem reálu?

Dá se říci,že můj obchodní systém funguje...alespoň v Demo účtu:-).Předpokládám,že Demo by mělo být hodně reálné a pokud opominu psychiku,což snad taky zvládnu :-), mám být ještě na něco připravená?

Děkuji za odpověď,Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petro,

ad 3 pokud tedy dame psychiku bokem, tak je to temer totozne. jinak
ad1) ano, zvol si bracket order. tam si nastavis velikost SL a PT predem a jakmile jsi vyplnena, automaticky se ti SL a PT da do trhu. je to OCO prikaz, tedy jakmile se jeden vyplni druhy se zrusi.

ad2) nechapu. jak nepresne. podle me neni nic lepsiho nez si SL posunout v DOMu mysi kam potrebujes

priprav ...no na to se nepripravis, na psychiku. a pak jeste na jednu vec. mej krizove scenare, jako ze ti treba spadne net, pocitac atd. s nejvetsi pravdepodobnosti se to nestane, ale mej takovy scenar

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lukáši,
ad2/ - tzn. že si k notebooku připojím myšku, napadlo mě,že to bude přesnější.
Ještě prosím, mám neaktivní okno B/E,ráda bych ho přednastavila taky,nevím proč to nejde. Kombinace Traling stop plus B/E se přece nevylučuje,to by mělo jít? Děkuji za odpověď,Petra

To Romang, :)
skákat z mostu by mě nikdo nedonutil ,nějak v tom postrádám smysl,nejspíš nejsem ten správný adrenalinový typ. Ale na obchodování se těším ... ;)



Link to comment
Sdílet pomocí služby

to novafashion:

co se krizového scénáře týče, tak určitě buď na to připravena. Já mám napevno nastaven SL i PT, ale včera SL nezafungoval, technika nereagovala (jak v bracket traderovi tak i TWS) a já byl jednu chvíli v otevřené ztrátě 400$ (SL mám nastavený na 100$). Je dobré mít pro tyto případy po ruce telefonní číslo a zrušit ho telefonicky - aspoň to je poučení pro mě do budoucna. Pozici se mi podařilo zrušit po 15 min.! - naštěstí se během té doby vrátil k mému vstupu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Kahiros,
to je tedy mazec :( . Děkuji za upozornění.
Jak vlastně chránit nasyslený profit proti takovýmto nečekaným příhodám? Pravidelným vybíráním nebo převáděním na jiný účet? Jak vlastně funguje tohle? Omlouvám se ,jestli to tu někde je,ale zabývám se tímhle byznysem intenzivně skoro rok,doposud jsem to nepotřebovala vědět. Ale Tvůj předchozí příspěvek jasně téhle otázce nahrál... Děkuji za trpělivost ;), Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

novafashion:

je dobré mít po ruce tel. číslo abys mohla pozici zavřít. Kontakty nalezneš zde: www.financnik.cz/forum/read.php?10,7262
Já měl včera štěstí v tom, že se trh vrátil a nepokračoval dále proti mě. Hned sem si vytiskl tyto tel. čísla a mám je tak pro případ nouze k dispozici.

Chránit se proti takovým situacím je snad jediná možnost a to být připravená ihned reagovat a vědět jak reagovat (jiný způsob zrušení v platformě, zavolat brokerovi, atd.). Mě se to stalo taky poprvé a chvilkama sem nevěděl co se děje, hlavně když mi vůbec nereagovala TWS a rušení za market.

Bylo to pro mě dostatečné ponaučení a doufám, že se to už nestane. Pokud ano, tak ihned volám.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petro,

SL jsou uchvoane na serveru brokera, takze zadny problem. nevim co stim dela IB, me se to u mych brokeru nikdy nestalo. jinak mys bude asi lepsi. me to vyhovuje. a ano, s PT muzes taky hybat. doporucuji ti stahnout si demo a celou platformu si poradne vyzkouset. vse. v live na to nemas moznost. jinak je k tomu 9 videii a tam je vse vysvetleno nazorne. urcite pochopis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 months later...

Dobrý den, mám problém s plněním příkazů v Bracket traderu (v propojení se Sierrou). Kliknutím do Domu na nějakou hodnotu si aktivuje Stop/Stop limit příkaz. Ale já bych chtěla, aby to byl pouze Stop příkaz, ne Stop limit. (už jsem to zkoušela i měnit v Trade settings - Order for Entry - zadala jsem pouze Stop, nepomohlo to). Pracuji na 3 minutovém grafu.
Příklad: aktuální cena: 1195,50. Nákupní příkaz na hodnotě 1200. Graf jde směrem nahoru. Ale můj nákupní příkaz je vyplněn na hodnotě 1201 (Open bylo 1200, ale close 1201, tak došlo k vyplění na 1201). Stejně se SL, který mám třeba na hodnotě 1198 (open na 3 min baru je 1197,50 ale close 1196, tak dojde k vyplnění na 1196). Což jsou obrovské skluzy v plnění. Můžete mi v tomhle nějak poradit?
Děkuji.
Denisa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...