Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart - připojení obch. platformy -data


joj

Doporučené příspěvky

to gustav:
mam verzi 272. Jde o to, že se mi nějak ten "podrobnější" průběh svíce nedávno nastavit podařilo a teď marně patrám, kde to bylo, neboť teď už to nejde (jen po těch minutách). Výchozí soubor historických dat používám pořád ten stejný, takže to bude někde v nastavení v Sieře.
díky za snahu :-)
Denisa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Ahoj, potřeboval bych poradit s připojením sierry na OEC tradera, kde mám demo. Od brokera jsem dostal 2 user name (jedno pro platformu a jedno pro sieru). Ve volbě Data/Trade settings, jsem si dal spojeni na OEC, sim account a dal jsem user name a heslo, které jsem dostal pro sieru, takže v tom problém nebude. A když nám connect to data feed, tak mi to vyhodí nějakou inicializační chybu - kompletní popis viz vložený dokument. Mám poslední verzi siery level 4 a poslední verzi OEC tradera, takže tam problém nebude. Dělám to na pracovním notebooku, tak jsem i v Internet Exploreru dal pryč Lan settings, ale nejsem žádný počítačový odborník, tak nevim co mi ten data feed blokuje. K internetu se připojuji přes mobilní kartu, a nepoužívám VPN, tak by tam snad žádný firewall být něměl. Prosím o radu, protože když už mám zaplacenou sieru, tak je škoda jí nevyužívat. díky, Láďa

5937

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravim,
mam propojenou Sierru s OEC. Data bez problemu stahuju od OEC. Ale nejde mi exekuovat obchody pres Sierru. Ani v demu ani v realu. Kdyz kliknu na Buy/Sell dostanu thuhle hlasku: ! Trade Error: Not connected to supported Trade Service. The requested trade action was not performed. - 2008-09-22 11:48:39.
Nevite co s tim?
Diky,
Radim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radime,

já to dělám stejně jako Míra, protože ten jejich DOM mi sedí, navíc můžu pomocí bracket zadávat automaticky i SL. A dá se to zvládnout i na malém monitoru (mám notebook). Mám 2 grafy, na vyšším TF sleduji trend a na nižším TF hledám vstupy, takže když mám určený trend a blíží se vstup, tak si ten graf s vyšším TF překryji DOMem a zadám vstup, který si pak řídím podle toho nižšího grafu. Dobře se s tím DOMem pracuje, tak můžu jenom doporučit.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Zdravím Vás.
Na stránkach Sierra Chart v niektorých balíkoch je možnosť dostať aj Historické dáta. Je možné po zakupení tohto balíka začať robiť backtest aj bez toho aby som bol napojený na nejakého brokera? Pokiaľ ano je možne si to skusiť aj na deme, alebo až po zakupení balíka. Dakujem za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...