Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vzkaz autorum


Doporučené příspěvky

Dobry den,

jen mi dovolte rychlou pochvalu vasich stranek. Je uctyhodne, jake know-how zde zdarma poskytujete. Sam obchoduji uz nejaky ten patek a za vse, co jsem se kdy naucil jsem musel vzdy tvrde platit. A to i za zcela zakladni vedomosti. Vy vsak jdete mnohem dale. Doufam, ze v tom budete i nadale pokracovat. Hodne zdaru!
F.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 82
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Naprosto souhlasím s předchozím příspěvkem a i já si dovoluji pochválit stránky Finančníka.
Řadím se mezi mírně poučené začátečníky v obchodování futures a hledal jsem kontakt s lidmi podobných zájmů.Na stránky Finančníka jsem se dostal po cíleném vyhledávání výrazu "intraday" a natolik mě zaujaly,že se k nim vracím každý den.Je zde soustředěn výborný zdroj informací které hledám a které určitě ocení každý obchodník.A informace spolu se vzděláním jsou dnes ty nejcenější devizy.Jejich získání nebývá zrovna nejlevnější záležitost.Aby se udržela vysoká úroveň,snad by nebylo marné zřídit placenou sekci,kde by bylo možné čerpat další vědomosti,potřebné k úspěšnému obchodování.Domnívám se,že by se určitě našel okruh lidí,kteří by se rádi za rozumný poplatek stali členy "klubu úspěšných".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Dobrý den všem,
chci se omluvit za svůj úplně poslední příspěvek ve vlákně Dyskuze, které bylo uzamčeno, což je správné. Byla jsem dost rozlobená, ale kdo nezvládne sám sebe, těžko obstojí v tradingu a koneckonců v životě vůbec. Takže mě mrzí, že jsem se nechala strhnout k celkém neužitečnému veršování, legrace je fajn, ale vše má být ve správný čas na správném místě. Toto vlákno mi přijde pro mou omluvu vhodné, nechtěla jsem zakládat nové. To by bylo zbytečné. Nadále zůstávám zastáncem normální, slušné a srozumitelné komunikace na tomto fóru. Děkuji všem, kteří k tomuto přispívají a všem přeji úspěch! Iveta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Josefe myslím že by to nebyl moc dobrý nápad , rozdělilo by to studenty zde ve foru na dva tábory . Myslím že pokud chcete patřit mezi úspěšné a platit za nadstandardní informace ,můžete si zaplatit nějaký kurz který je pořádaný Finančníkem a tam se dozvíte více informací než zde ve foru i když kvalitních informací je zde víc než dost .

Berte prosím toto pouze jako můj osobní názor , názor ostatních může být naprosto odlišný od toho mého .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

administrator:

Tomáši, Petře.

Přeji dobrý den.

Dovolte mě vyjádřit svůj, názor, či spíše vznést dotaz.

Finančníka nějaký čas sleduji, čtu občas přispěji do diskuzí. Některé jsou zajímavé, některé méně, některé bohužel musím
vyhodnotit velice záporně. Ale takhle to prostě funguje. Poslední dobou se mě zdá, že se zakládají vlákna s názvy, které nic neříkají o tom "co nabízejí". Rád čtu diskuze a určetě bych byl nerad, kdyby mě něco důležitého uteklo. Rád přispěji svým názorem, či radou a myslím, že postupem času by mohlo být pomoci z mé strany mnohem více. Ovšem, a nyní můj dotaz, přijde mě velice ztáta času otevírat vlákna typu: potřebuji radu, dotaz, kde najdu...apod. Nebylo by nějakým způsobem možné, podchytit pro mě tyto úplně nesmyslné názvy vláken i když se v nich napřklad skrývají velice plodné věci? Jestli jsem správně pochopil, probíhá "kontrola diskuzí". Není možno podobným způsobem např. pomoci při zakládání vláken?

Děkuji za odpověď a snad můj dotaz, či výtka nevyzní nijak špatně, či dokonce hanlivě. V žádném případě takto nebyla myšlena a tohoto servru a lidí na tomto si velice vážím.

Pokud podobná věc již byla řešena, prosím omluvte mou nepozornost.

Díky s pozdravem Jiří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiří,
se obávám, že jedinou obranou je prostě to, že lidi nedostanou ve špatně napsaných příspěvcích odpověď. Jsme tradeři a nikoliv administrativci, abychom za někoho přepisovali nadpisy :) Také mě vadí, že lidé nedokáží správně ani položit dotaz do diskuze, ale holt někdo může být nepozorný, jinému to tak nepálí, někdo třeba nemá zkušenosti s počítačem a není v našich silách toto nějak moderovat. Navíc pokud bychom někomu změnili nadpis příspěvku, tak jej pak takový člověk již v diskuze nenajde a bude všude vykřivkovat, že jsme mu smazali dotaz :) Prostě bohužel, toto se ovlivnit nedá. Navíc je zde schvalován pouze zlomek příspěvků od těch nejnovějších uživatelů a není možné kontrolovat všech několik set příspěvků které se zde za den objeví.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Dobrý den,

i já bych chtěl poděkovat za Vaši dosavadní práci, se kterou jsem maximálně spokojen, pravidla diskuse, informace téměř zadarmo apod. Ovšem dnes jsem na serveru idnes.cz narazil na článek "Obchodování komodit – příběh ranní kávy" který se naprosto ztotožňuje s článkem ve vašem komoditním manuálu. Myslel jsem, že lidé vašeho formátu již nemají zapotřebí zviditelňovat se na jiných webech, a přilákat tak více lidí, sem, na tyto stránky. Po dnešku si tedy kladu otázku, jestli takovéto rady, které zde poskytujete, jsou vedené za účelem někomu pomoci, nebo přimět lidi např. k nějakému neuváženému kroku a vydělat na tom? Myslel jsem, že zdroje pro financování tohoto serveru, jsou zajišťovány z provize za zakoupení TNT, IB apod. a že již není potřeba dalších aktivit na jiných webech. Každopádně této vaší činnost nerozumím, a přinejmenším mě zaskočila, ale předpokládám, že nějaké opodstatnění mít asi bude……nic ve zlém, ale působí to poněkud „divně“.

S pozdravem: Petr N.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petre N.,

osobne si myslim, ze i kdyby Petr s Tomasem psali clanky o komoditach na 50 serveru a meli porad v primetime na TV Nova v sobotu vecer, nemenilo by to vubec nic na hodnote informaci. Nebo pro vas snad ano? Podle meho nazoru je dobre rict lidem, ze "existuje obchodovani na komoditnich burzach". Ja kdyz nekde mluvim o tom, co vlastne delam, tak na me koukaji jak na blazna a po chvilce vysvetlovani pronesou: "To jako obchodujes s akciema?" (BTW vysvetlit nekomu, co to je, kdyz se na komoditnich trzich obchoduji i akciove indexy - to uz je teprve zaber... :-))

Kdyz nekde jinde vyjde clanek o obchodovani na burze a tento clanek nekomu ukaze cestu na financnika, jeste to autorum zadne penize nevydela. A jestli chce nekdo investovat do kurzu, programu etc., ktere si tady muze zakoupit - to je pouze jeho osobni rozhodnuti. V clancich, ktere jsou tu dostupne zdarma, je vse potrebne k tomu, aby clovek zacal profitovat i bez kurzu a autori to jasne zduraznuji. Stejne tak software je mozne objednat jinde a ucet u IB nebo jineho brokera zalozit bez podpory financnika.

Osobne vidim jako pozitivni to, ze sem prijde vice lidi. Jednak je to lepsi z hlediska rozvoje uvazovani (kazdy pohled na vec prinasi urcite zamysleni a novy podnet) a jednak je to samozrejme lepsi z hlediska financi - cim vic nas v trzich bude, tim lepe se budou hybat a tim lepe budeme vydelavat. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

TO: Petr

článek je právě z této vaší knihy(kterou jsem si i já koupil, takže to mohu porovnat) citován slovo od slova a shodný i s příběhem ranni kávy, který je publikován na tomto webu a u článku jsou i citovány vaše jména. Příští týden bude další kapitola podrobně věnována futures kontraktům, což opět navazuje na další kapitolu knihy a na manuálu zdarma zde publikovaný, asi chtěji na idnes publikovat postupně celou kniha, potažmo komoditní manuál který je zde, čemuž jsem se právě divil. Zřejmě je to tedy jak píšete, Grada si s tím nakládá dle svého uvážení :-( (článek lze nalézt na fincentrum.idnes.cz)

TO: Martinek

jistě máte pravdu, Petr s Tomášem si můžou psát kam chtějí, a na hodnotě informací to nic nemění, ale asi by mi vadilo, kdyby "prodávali" své články i na jiné servery, myslím totožné články které se vyskytují zde, to už bych si asi řekl že jim jde jen o to, vydělat na všem co se dá, a kvalita tohoto serveru by pak byla na úrovni konkurence, to už bych si pak asi rozmylel fundovat si např. účet od IB u finančníka. Ale to už zbytečně odbočuji, Petr mi k tomu napsal svůj názar, a vše je myslím jasné a finančník je pro mě stále (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já bych pouze rád ještě potvril Petrovu informaci - články publikuje Grada, která vydala naší knihu a ve smlouvě má zakotveno, že pro účely podpory prodeje této knihy může věřejně ve svém vlastním zájmu publikovat ukázkové kapitoly. Předpokládám tedy, že uveřejní ještě cca 5-6 kapitol. Je to tedy akce čistě Grady, my s Petrem s tím nemáme nic společného.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...