Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

PROFITY 17.7.-21.7.


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 64
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny,

dovoluji si take zveřejnit své výsledky. Obchoduji Woodie ZLR na ER2 a YM live. Tento týden 24.-28.7. jsem musel vynechat úterní obchodování a zde jsou konečné výsledky:

YM
4x zisk, 7x ztráta, 4x B/E
profit $271

ER2
6x zisk, 7x ztráta, 4x B/E
profit $674

Hodně úspěšných obchodů

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás,
založení tohoto tématu je dozajista dobrý počin. Zpracované výsledky by přinesli drobným "traderům" velký užitek (možná větší, než 90% témat tohoto webu-bude totiž exaktní, nezávislý (na prodeji školení, publikací, na exibicionismu anonymních přizpivatelů a pod).) Dal by se hezky zjistit rozdíl mezi "papertradingem" a "realtradingem" (nemusely by se stále opisovat ty nereálné hodnoty z cizojazyčných publikací-kde se 90% pouček a názorů se opisuje mezi sebou), reálná úspěšnost jednotlivých systémů (i mechanicky obchodovatelnách systémů obecně), skutečné kvality "traderů-přizpivatelů", atd. atd.
Malinko bych upravil metodiku výpočtu zveřejněných výsledků (tak, aby byly vyhodnotitelné a porovnatelné). Pak by nebyl problém prezentovat reálné výsledky těchto statistik a trochu poopravit některé prezentované názory na tomto webu. Klasickým příkladem je všude uváděný poměr 80:20 aplikovaný skoro na vše, co se "tradingu" týče (třeba 20% big boys s 80% kapitálu, 80% lůzrů - od slova losses-na 20% úspěšných.)
Vy jste tu komunita, zahrnující jak matematicky vzdělané studenty, tak i obyčejné snílky. Lze tedy na Vás aplikovat drobný výzkum, který Vám dá odpověď na mnoho základních otázek. Někoho povzbudí, jiný to zabalí (i když o tom pochybuji - sny se odhazují stejně mizerně, jak špatně se vystupuje ze ztrátových pozic).
Tradeři traderům- pomožte se tím sami sobě (divím se, že to tu ještě někdo nerozjel).

Jedinou podmínkou je - být poctivý v odpovědích, nelhat druhým a ani sobě.

Demo trading: FOREX - scalping až swing (diskrečně), používám řízení pozic (tj. obchody s různým počtem kontraktů)
(24-28.7.2006)

W%: 91% (jinak týdenní rozpětí 81-99%)
W/L celkové(objem zisků ku ztrátám): 20,22 (5,5-28)
W/L ratio (na jeden lot):1,0 (0,9-1,8)
Celkem zisk (pips):910 pips
Ztráty: 45 pips

Jsem absolutní traderský laik (kopyto), nemám žádné zkušenosti s burzou, vždy jsem vše(co se mého vyřazovaného majetku týče) prodal pod cenou, nedůvěřuji názorům cizích (hlavně anonymních) - ale nedělá mi problém je akceptovat-pokud se prokáže, že jsou zprávné.
Pozn. Nemám rád davové (skupinové) chování kolektivu, LEVEL MARKETING a Jehovisty.
pozn.2 Mám rád statistiku (ve smyslu matematicko statistické analýzy - ne ve smyslu zapisování dat)

Mějte se hezky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to KBTM : ja CTIC nakoupil za 1.90$, vzhledem k memu MM uz bylo nutne tuto pozici ukoncit, v nasledujicim tydnu se chci zbavit MZT ( v utery zverejni vysledky za 2Q) a pak bych uz rad fundoval ucet pro komodity. Akcie byly ma prvotni zkusenost, ale bohuzel s tim minimem financi bych se asi zajimavych vysledku nedockal. Snad pozdeji se k nim opet vratim.

Preji Vsem uspesne obchody

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moje drahá dceruška mě velice prosila abych zde prezentoval její demo ůčet.Je jí sice tepreve 9 ale je velice ctižádostivá a pilná ..je to její 3 demo ůčet a jediný ůčet co ztratila byl ten první....musím to zde napsat bude si to číst a zde její výsledky upozorňuji všechny že jí neradím jen občas se zmíním že půjdu do pozice,ale do jaké jí neříkám 95% je její dedukce......

1867

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Omlouvám se zapomněl jsem přiložit výsledky tady jsou.



Name:KristynkaB 2006 July 31, 08:22

Gross Profit: 1 490.00 Gross Loss: 532.48 Total Net Profit: 957.52
Profit Factor: 2.80 Expected Payoff: 119.69
Absolute Drawdown: 140.00 Maximal Drawdown: 212.48 (6.05%) Relative Drawdown: 6.05% (212.48)

Total Trades: 8 Short Positions (won %): 3 (33.33%) Long Positions (won %): 5 (80.00%)
Profit Trades (% of total): 5 (62.50%) Loss trades (% of total): 3 (37.50%)
Largest profit trade: 660.00 loss trade: -212.48
Average profit trade: 298.00 loss trade: -177.49
Maximum consecutive wins ($): 2 (630.00) consecutive losses ($): 1 (-212.48)
Maximal consecutive profit (count): 660.00 (1) consecutive loss (count): -212.48 (1)
Average consecutive wins: 2 consecutive losses: 1






Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...