Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technická poznámka


Doporučené příspěvky

To: PAVELN
Preji hezky vecer. Nedavno jste mi odpovedel v diskuzi pro zacatecniky, za coz moc dekuji. Jeste mi neni jasna jedna vec, na kterou se tam ptam a souvisi s tim puvodnim dotazem. Mohl bych vas jeste pozadat, aby jste se tam vratil a popr.mi poradil? Moc by mi to pomohlo. Coby CANBOY tam toho mam pramalo a tak to jednoduse najdete :)
Diky a preji hodne uspechu v obchodech.
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 141
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

...pouze esteticka poznamka, jsem tu novy, a jako zacatecnikovi se doporucuje vsechny informace prvne vyhledat, ale mam pocit ze search policko nebo moznost rychle a kvalitne neco vyhledat je malo viditelna a pristupna. za to objednat si news na email muzu snad ve vsech oknech, i v pripade ze jsem jiz tak ucinil. Neslo by to trosku zjednodusit a zviditelnit vyhledavani? Vim ze tyhle stranky jsou z dobre vule a spravneho usili, mate muj respect, god bless you admins...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdravim
z nejakeho duvodu mi prestalo fungovat odkaz " sledovat toto vlakno". mozna ze mam pozakozovane cookies, ale rekl bych, ze by se to melo skladovat nekda v databazi na sereru, ne?
A jeste bych se rad zeptal, jestli by se zde nedala zprovoznit alespon nejaka interni posta. Ruznych pluginu a scriptu na to preci existuje dostatek. Mozna ze to tu neni zamerne, aby se vse resilo verejne, asi zde bude zakopan pes, ze?!
Mozna ze nejaka polo_moderovana diskuse by stacila, kde by se lidi mohli zeptat na nejake obycejne otazky, aby kvuli tomu nemuseli vyhledavat spravne vlakno a cekat na potvrzeni od adminu. pridelit kazdemu uzivateli limit treba peti prispevku denne do daneho vlakna a za poruseni pravidel serveru, jako reklamy ci jine prohresky baz pardonu ban. Neco jako chat, co zde bohuzel jen chvili fungoval, s tim ze vsichni duverihodni(admini, gold_useri) by meli pravo banu(prechodnyho, nebo trvaliho, podle prestupku, nebo opakujicich se prestupku).
zkuste na to mrknout

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...