Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technická poznámka


Doporučené příspěvky

> michal

E-mail alerty nepouzivam, ale kdyz kliknu treba na sekci "Futures", tak driv jsem u threadu, kde jsem mel neprectene prispevky, videl na konci cervene "nove" (nebo nejak tak). Ted uz tam toto upozorneni nevidim. Ikdyz abych pravdu rekl, nechova se to uplne konzistentne - tady to cervene upozorneni u par threadu vidim (ale mel bych jich mit neprectenych mnohem vic).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 141
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Břonda:

fórum je už hodně přesycené příspěvky a něco sem tam blbne..asi jen kvůli vláknům, které jsou hodně objemné..aby šlo vše ok (tedy aspoň myslím, že je u vás problém v tomhle), nastavte si v Kontrolním centru v Možnosti - Nastavení fóra - Nastavení zobrazování vláken a příspěvků -- vše na "zobrazit všechny příspěvky"..pak by to mělo být ok..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím!
To jsem samozřejmě zkoušel jako první. Problém je v tom, ža takto se mi otevře vlákno vždy po jednotlivých stránkách, ale nemohu je sbalit do formy, kdy je otevřej pouze jeden příspěvek a ostatní jsou jen řádky s označením, co je a co není přečteno. Prostě před zhruba týdnem zničehož nic zmizela funkce "sbalit/rozbalit".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Když se otevře stránka s příspěvky, tak hned druhý řádek se jmenuje funkce. Byla někde na konci řádku. umožňovala buď pohled na celou stránku se všemi otevřenými příspěvky, nebo po sbalení byl otevřen jen jeden a ostatní byly nerozbalené a byly označeny ty, které dosud nejsou přečteny (červeně - nový).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem stejně vždycky psal odpověď na konec vlákna, protože když jsem si to zkoušel tak to tak dělalo i dost ostatních (nepoužilo se "Odpovědět" na příspěvek a "Citovat příspěvek" byla občasná výjimka), takže to stějně nemělo spolehlivou návaznost protože by to musel dělat každej bez výjimky a to se tedy jaksi nedělo. Možná proto jste zjistili "že to blne".

Alespoň bych uvítal kdyby všech 7 statečných Smajlíků fungovalo (a kosmeticky u palce dolu to nenabízelo "dobre" a u palce nahoru pak "spatny" když k nim do výběru před vložením přistavím myš). :) :( ;) :D :S (td) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Měl bych takový návrh; šlo by pro Spready zavést samostatnou sekci na hlavní straně fóra jako mají Akcie, Opce, atd.? Přece jen je to dost specifický styl obchodování, byť s futures souvisí, ale mezi ty ostatní témata v sekci Futures (ropa, Joe Ross, price action), to úplně nezapadá.
Já třeba pročítám fórum přes RSS a denně mi tak chodí spousty příspěvků z vlákna Spready (je tam docela živo), které akorát mažu, ale ostatní vlákna ve Futures si rád přečtu.
Nemám nic proti spreadům, jen ať si každý může vybrat a sledovat témata která ho zajímají.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Špatně funguje vyhledávání v diskuzích. Konkrétně jsem hledal všechny texty autora s nickem mazac. Výskedkem bylo jen pár příspěvků a např. jeho příspěvky z vlákna "Diskuze absolventů spreadového workshopu", spready - zlepsovaky, vychytavky atd, se neobjevily vůbec. Mazac vlákno sám založil a má zde fůry textů. Kde je problém?
Pepa

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...