Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technická poznámka


Doporučené příspěvky

Velmi často pročítám diskusi a dost zde postrádám tlačítko "Zobrazit jako přečtené" (běžný příkaz v diskusích). Dají se jím označit nově vzniklá vlákna, která mne nezajímají, a samozřejmě označení nového příspěvku po přihlášení je tak opravdu aktuálnější. Jinak pochvala za činnost by asi byla nošením dříví do lesa.
Thank you.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 141
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 2 týdny později...

Připojuji se ke všem, kteří tyto stránky chválí a doporučují dalším. Jen bych rád upozornil na jednu nesrovnalost v článku od Tomáše - Dvojité klouzavé průměry. Sám jsem nováček, takže jsem chvilku zmateně uvažoval, jak to je myšleno než jsem usoudil, že jde patrně o chybu. Možná to je jen moje neznalost, ale myslím, že v obrázku výstupu na základě protnutí dvou MA je uveden profit 6200 USD. To je podle mne nemožné, protože daný den se již na ceně, která odpovídá průsečíku dvou MA neobchodovalo a tak by díky propadu byl profit přibližně 1000 USD. To stejné platí i pro vstup, ale tam ten rozdíl není tak patrný.
Je to tak nebo se pletu???
Tak mne napadá, že by možná nebylo špatné zkusit k jednotlivým článkům nalinkovat diskuze. Teda přímo pod článkem by bylo možné se na něco zeptat, .... konentovat....

Díky a hodně zdaru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě jedna drobnost. Asi jsem to jen přehlédnul, ale chtěl jsem se zeptat. P/okud jsem autorem příspěvku, mohu jej smazat???? Založil jsem vlákno a nikdo neodpověděl. Navíc je téma - teda přesněji datum akce už prošvihnuté, tak bych to rád smazal, aby to tu nezaclánělo. Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Mám takový problém: Při použití funkce vyhledávání v diskusích mi to třeba najde 20 stránek, nicméně jsem schopen se dostat pouze na 1. z nich, která se zobrazí, nabídka "Přejít na stranu:" opět nabízí pouze stranu 1. V živých diskusích tato nabídka funguje normálně. Podobně blbě mi to funguje u starých vláken, tam se mi to ale daří obejít přepsáním stránky v řádku "adresa"... Používám MS IE 6.0.2900...
Snad to dávám do správného vlákna. Díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,
potřebuji poradit s vyhledáváním na Finančníkovi. Už nějaký ten pátek přihlížím, ale tohle jsem ještě nerozlouskla. Ve vyhledávání mi funguje pouze AND, uvozovky ani mínus nefungují. Např., když dám vzhledávat API, tak se mi vyjede asi 1300 příspěvků, ve kt. jsou tato 3 písmena za sebou( např. napiš). Když dám "API", tak to nenalezne nic. Co dělám špatně? Taky nechápu volby: všechna slova - libovolná slova - přesná fráze. Ať tam dám jakoukoliv z těchto možností, pokaždé se vrátí to samé. Už jsem vyzkoušela všechno, co mě napadlo. Poradí mi někdo?
Díky Anna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911

Nejde mi teď o konkétní případ, už jsem na to narazila mockrát, hlavně u různých zkratek. Viz ten příklad s API. Opravdu neexistuje možnost, jak vyhledat právě api (tj. bez napiš, zapisuje apod.)? Někde ve fóru jsem narazila na doporučení použít ty uvozovky, to ale nefunguje. Jenom chci vědět, jestli vyhledávání má i jiné možnosti než to AND. Tzn., jestli mi něco neuniklo. Jestli ne, tak se nedá nic dělat. Dík
anna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rekl bych ze neni. tady je vyhledavani omezene.
jen jedna teoreticka neb nejsem IT. neslo by na financnik nasadit google? vim ze to delaji i jine servery. nevim jak to funguje ale najde vzdy vse. ovsem tady je to asi formou databaze tak nevim. nastesti hledat nepotrebuju zatim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pochybuju, že by se webmasterovi chtělo dělat takové zásahy do systému, stejně tak jako ho převádět např. na PHPBB nebo vBulletin. Ale co se týče vyhledávání, v každém případě stačí jít rovnou na Google a do vyhledávacího pole napsat (pro příklad s API) tohle

api site:financnik.cz

Tam už pak můžete používat uvozovky, spojky i všechny ostatní vychytávky, co Google má. Na konec jen pak musíte přidat site:financnik.cz :) Případně všechny tyhle věci se dají bez pamatování těch syntaxí naklikat, když kliknete na Advanced Search vedle hledací kolonky.

Snad to někomu pomůže :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...