Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

JAK ZAČÍT


DANDYS

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 124
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

  • 4 týdny později...

Zdravim.
Muze mi prosim nekdo objasnit, jak a kde ziskava obchodnik realna data. Jsou mu zpristupnena po otevreni uctu u brokera nebo se musi nekde zaregistrovat? Potrebuji k tomu nejaky specialni program? Kde ho koupim?
Na strankach CBOTu jsem cetla, ze si muzu zaplatit prisun dat v realnem case na mesic ci na rok. Znamena to, ze ja se zaregistruji u nejakeho brokera, kteremu zaplatim, pak si vytvorim u nej ucet s min. vkladem, dalsi penize a pak jeste dam dalsi penize za prisun dat?
Mam v tom desny zmatek. Poradte.
Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hestia: Zaregistrujete se u brokera, fundujete ucet minimalnim pozadovanym vkladem a real-time data automaticky ziskate. Jen u vetsiny brokeru je urcite omezeni - pokud za mesic neudelate nejaky minimalni pocet obchodu (napr. 10), tak Vam strhne urcitou castku z uctu za poskytovani dat (napr. IB strhava $10 USD za mesic). Jinak jsou data zdarma.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Martinek.
Dekuji za odpovedi.
V clancich a literature o komoditach pisi, ze by si mel clovek nejdriv uvedomit s jakou komoditou chce obchodovat a
pak teprve zacit realne obchodovat. Podle jakych kriteriich mam tu komoditu vybrat? Kde mam ceny komodit sledovat, kdyz nemam pristup k realnym datum? Znamena to, ze bych si mela nejdriv najit brokera, ktery mi poskytne data, ty pak budu sledovat a pak se rozhodnu s cim chci obchodovat? Nebo je to uplne jinak? Muzete mi s timto poradit? Popripade napsat, kde najit info o pohybu komodit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hestia: Data se daji volne sehnat i zpozdena (burzy obvykle poskytuji realna data zpozdena o 15 minut). EOD data se pak daji sehnat napr. pro program TnT 4.0. Vice viz napr.: www.financnik.cz/art/recenze-sw/data-grafy-zdarma.html

Veskere potrebne informace o vyvoji cen na prislusnem trhu naleznete na strankach burzy. V kazdem pripade ale doporucuji peclive prostudovat celou diskusi, vsechny clanky a kompletni wiki - pak budete mit v 99% veci jasno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Dobrý den,

chci se zeptat jesli mi nekdo poradí jaky je postup otevreni učtu na Forexu resp. chci treba pouzivat Meta Trader a nevim jesli budu muset zaplatit za software, a jesli tak kolik me to bude stat, a pak nasledne vytvoreni učtu primo cez program?
Take me zajima jak se daji treba vybírat peníze resp.s jakou časovou prodlevou se mi dostane vydelek do rukou.Nemam s tym zkušenosti a tak budu moc rad jesli mi nekdo date radu jak si to jednoduše zaridit aby sem neudelal nejakou botu...doufam že 3000usd mi bude na zacatek stacit...Predem dekuji za odpovedi!!! :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...