Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

JAK ZAČÍT


DANDYS

Doporučené příspěvky


:D

To jsem se ted pobavil nad reakci 911, nicmene ma pravdu, jsem taky udivenej ze Murphy to chce rozjet takhle ve velkym stylu. Mozna to myslel jako ze to vsechno prihaze casem. Jak jsi to teda myslel?

Ja se soustredim uz nekolik mesicu pouze a jenom na ropu, nic vic. Chci obchodovat pouze a jenom tohle,alespon ze zacatku, pak si mozna prihodim nejakej index nebo metal. Vim, ze ropa je nejmene doporucovana komodita pro zacatecniky kvuli sve vysoke volatilite, ale snazil jsem se tuhle suroviny poznat skrz naskrz a myslim, ze se spravnym uctem a obchodnim pristupem by nemel byt vetsi problem nez u jinych komodit.

Kazdopadne to je good point co se tyce tech brokeru a platforem, proste musi se to vyzkouset, a pak se uvidi.Clovek nepodepisuje zadnou smlouvu s dablem, takze proste kdyz to zacne smrdet jdeme o dum dal. Neni lepsi zkusenosti nez ta vlastni.

Viktor
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 124
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující


911,

Jasne, koukam i na fundamenty co se tyce ropy, abych bych v sirsim obraze. Jak vsichni dobre vime, fundamenty uz jsou v grafu projeveny driv nez slysime zpravu, ze to zase v mexickym zalivu zacina ficet, ale mit poneti o aktualni situaci, ktera ma zasadni vliv na pohyb a chovani obchodniku se muze taky dobre vyplatit. Cili fundamenty ano, ale pouze jako kosmeticky doplnek k technicke analyze, zmaknutemu moneymanagementu a srovnane psychice. Tak jak je to tu na serveru omylano dokolecka.

Vim, ze tu mnohokrat padlo, ze fundamenty u intradenniho obchodovani prakticky neni potreba nejak resit, ale podle neni na skodu byt v obraze s aktualni situaci dane komodity na trhu. Mam rad proste prehled.

Viktor
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Viktore,

i v ID se da fundamentalni analyza velmi efektivne uplatnit. Tezko mohou byt fundamenty zapracovane do trhu pred jejich zverejnenim - promita se pouze _ocekavani_. Kdyby tomu bylo jinak, tezko by (nejen) vyhlaseni FEDu vypadalo tak, jak vypada. ;-) Takze i fundamenty maji rozhodne svoje misto v intradennim obchodovani, vse je jen otazkou konkertniho obchodniho pristupu a predevsim individualniho obchodniho systemu. Je ovsem velky rozdil v tom, jestli fundamenty berete z MF Dnes nebo z nejakeho pro trading pouzitelneho aktualniho zdroje. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
mel bych dotaz ohledne zacatku,ktere jiste nejsou snadne,ale verim,ze s dostatecnym zapalenim,pili a presvedcenim pro vec se podari do tohoto sveta zapojit. Poradte mi,prosim,jak se mohu pustit do obchodovani..potrebuji penize a jiste nejaka alespon zakladni znalosti,ktere zde jiste doziskam. Da to sice praci,nez vse prectu,nebot informaci je zde skutecne mnoho,ale nadseni mi nechybi a tak myslim,ze to bude spise zabavne,nez zdlouhave a nudne.Budu potrebovat zkousky,abych se mohl pustit do obchodovani?
Predem dekuji za odpoved,
s pozdravem GiacomoVito

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to GiacomoVito:

dnes som sa presne nad tymto zamyslel ako by som postupoval ak by som zacinal znova. zacal som presne ako ste to popisal. mal som peniaze a zakladne znalosti. druhy krat by som sa uz ozaj peniazmi netrapil, kludne ich nechajte niekde kde su v bezpeci, na trading vam totiz zakladne znalosti stacit nebudu. avsak vsetko co budete potrebovat najdete na tychto forach a na financniku

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rolex Napsal:
-------------------------------------------------------
> > Murphy,
>

>
> Proto ma otazka stale plati.Muze se nekdo podelit
> o zkusenosti s vyse zminenymi, tj. Infinty Futures
> nebo ProActiveFutures, popripadne FastBrokers s
> napojenim na TN?
>
> Diky a at se dari,
>
> Viktor


FastBrokers mne trochu zklamali. uz jsem to rozebiral v jinem vlakne, ale tahal jsem z nich neuveritelne dlouho jejich komise. vylozene mi to nechteli rict. nakonec to z nich vypadlo. a zadna slava:

"For the E-Mini Russell, E-Mini Nasdaq, and E-Mini S&P - the rates are: $5.32 per round-turn (all-in) , and for the Mini-Dow-Jones - the rates are : $ 4.64 per round-turn (all-in)."

Ted zkoumam ty ProActive. Vypada to zatim dobre. Jenom reference jsem na ne nenasel nikde zadne.

Jak jsi na tom s TradeStation? Ja blbe. Poslal jsem jim predevyplnenou smlouvu a oni na mne kaslou. Tak hledam jinde . . .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ProActive je stejny jako Infinity. nebo stejny. jsou mnohem mladsi. vsechno to jsou IB pro TransAct. je jich asi 8. takze je uplne fuk co zvolis. jde spis o to, jestli tam nekoho znas nebo ne, dalsi voditko muze byt jak velky podil maji vs tech 8 dalsich. (nevim jestli jich je presne 8)

zas netravtre leta hledanim brokera, to je to nejmensi. vyberte si sw co sedne a pak live. zmenit brokera je pak vzdy jen otazka par dnu, pokud by se jooo nezamlouval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tech duvodu je spusta. jeden je prave tech 400. k TA ma smysl jit, kdyz mas vetsi objem. proto maji IB, kteri jsou zamereni na male ucty. ale co vim, tak jsou u nich i velci hraci. protoze je to jen prostrednik, naboizi vice nez TA. je tam vice moznosti, spolupracuji s vice spolecnostma.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...