Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

JAK ZAČÍT


DANDYS

Doporučené příspěvky

zdravim, sem ve fazi hledani brokera.mam 3k-4k$ chci obchodovat intradenne (100tr/mesic)er2. ale duleity je pro me magin do 500$. a chci mit na grafy sierre muzete mi nekdo doporucit nejakeho brokera?mate nekdo zkusenosti s infinity futures??jaky maji podminky slysel jsem ze bych se mohl vejit do tech 500 za kontrakt. dekuji moc
marzu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 124
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

  • 1 month later...

Ahoj,

zmiňovali jste se tady o ProActive Futures. Zkoušel jsem je kontaktovat a zatím se mi docela líbí. Jako jedno z kritérií, podle kterých vybírám, je délka backfillu. Když jsem se jich ptal, jak dlouhý mají backfill, když se Sierrou připojím na jejich data, tak mi řekli, že to záleží na Sierře. Tak jsem jim řekl, že to asi není na Sierře, že ta zvládne cokoliv - a že jde o to, kolik mi oni jakožto broker těch historických dat pošlou :) No tak odpověděl, že se o tom bavil přímo se Sierrou a že ten limit je dva roky!! Ještě jsem se jich na to znovu extra ptal, a trvají na svém.

Tak jsem se chtěl zeptat, jestli s nimi někdo nemá zkušenosti, a jestli je to fakt pravda, že nabízejí dvouletý backfill pro všechny trhy zdarma... (samozřejmě pokud nepočítám poplatek 25 USD za Sierru level 4 a nějakých údajných 7 USD pro Sierru navíc za funkci, že ta data bude umět stahovat... čemuž tedy nerozumím, ještě to musím vypátrat).

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TomasN:

Nepotřebuju backtest za dva roky, ale potřebuju si dělat backtesty delší než 45 dní, které podle svých slov nabízí broker, kterého používáš ty :) Je tedy pravda, že se bych se toho člověka, s kterým jsem komunikoval, měl ještě jednou zeptat - když tvrdí něco jiného, než ty.

Jinak co se týče ověřenosti a kvality dat, tak jsme v obou případech stále pod křídly TransActu, takže v tom by problém IMHO být taky neměl...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • 7 years later...

Zdravím

Volám sa Braňo, mám 23 a som tu nový. Mám zopár otázok na skúsenejších traderov.

Chcel by som začať s tradingom, ale našiel som kopec informácií a neviem kde začať a čo by bolo pre mňa najlepšia voľba.

Obchodoval by som popri práci, takže najlepšie by bolo niečo, čo je menej náročné na čas. Ideálne nejaké 2-3 hodiny denne so štúdiom. Viem, že to nieje veľa času, ale myslím, že je lepšie robiť aspoň niečo, ako čakať. Najviac by mi vyhovovali nejaké krátkodobé obchody. Čo by ste mi doporučili a aký kapitál je na to vhodný.

Ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doporučil bych zatím shánět kapitál a rozhlížet se. Proniknout do toho alespoň natolik, abyste si našel, co vlastně chcete dělat, co od toho čekat. Ono se to nezdá, ale je to celkem běh na dlouhou trať, pokud v tom chcete i zůstat. A to píšu z pozice začátečníka (takže mě neberte možná moc vážně). Je spousta možností, jak docílit toho, co popisujete, ale žádná jednoduchá. A to jediné, co můžete opravdu dělat od začátku (a bez rizika) je právě shánění kapitálu pro chvíli, kdy už budete vědět.

Wil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...