hornet007

nastavení stop-loss v TWS

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
potřebuji poradit s nastavením stop-lossu v TWS pro trh SE hodnotu USD 100,- . V menu Order Defaults, v záložce FUT jsem nastavil do Default Order Offset amount / stop - číslo 2, jak se píše v manuálu. Bohužel to nefunguje. Je tam ještě třeba něco zaškrtnout?

Děkuji za pomoc

St.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Nazdarek, mam ponekud jiny dotaz, ale urcite se nekdo najde, kdo bude znat odpoved. Umi nekdo z Vas nastavit v TWS od IB toto: po vstupu do pozite (uz jsem v trhu) si nastavim v TWS PT a SL. Jak to mam udelat, abych nemusel pouzit T sim+, ale primo v TWS fungovalo, toto: pri uskutecneni PT a nebo SL se mi druhy prikaz sam zrusi (bud SL pri prorazeni PT a nebo PT pri vykopnuti na SL).

Diky moc Jirka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj,
nemůžu najít nastavení "max. daily loss" v TWS.
Je tam vůbec nastavení maximální denní ztráty???? Pro někoho to může být velmi užitečné, ne-li existenčně nutné. ;)

PETr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zajímalo by mě, jak na stop loss v TWS. Konkrétně například - vstoupím příkazem MKT a hned musím ještě zadávat příkaz STP pro nastavení stop lossu. Nejde tohle nějak zautomatizovat abych nemusel vyklikávat dva příakzy a neriskoval že cena mezitím někam uteče ?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,
rád bych se Vás zeptal, jak mohu v TWS nastavit automatické vygenerování SL. Například, když obchoduji pozičně a spekuluji na proražení HIGH předchozího dne, tak do platformy klasickým způsobem zadám STOP/LIMIT příkaz nad HIGH dne. Jenže nevím, kdy bude tento příkaz vyplněn a není z časových důvodů možné u PC sedět do vyplnění vstupního příkazu, abych mohl ručně zadat SL.

Proto by mě pomohlo, kdybych mohl po zadání vstupního příkazu vypnout TWS vč. PC a po exekuci vstupního příkazu by mě platforma TWS automaticky vytvořila Stop Loss příkaz v předem nastavené vzdálenosti od vstupu, a to pro každý trh jinak. Je možné to takto nějak v TWS nastavit?

Děkuji Ruda

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Vstoupil jsem současně long xxx kusů do titulu A a short yyy kusů do titulu B (strategie statistické arbitráže). Potřeboval bych vědět, zda vůbec jde a případně jak provést u InteractiveBorkers kombinovaný výstupní příkaz:

Stoploss -jakmile součet zisků a ztrát z otevřených titulů A i B dosáhne úrovně – 100 (ztráta ), potom aby se současně tituly A i B ukončily (sell xxx kusů titulu A, buy yyy titulu B ). Současně by se vyrušil profit target příkaz (one cancel another)

Profit target -jakmile součet zisků a ztrát z otevřených titulů A i B dosáhne úrovně + 120 (celkový kumulovaný zisk z obou pozic ), potom aby se také současně tituly A i B ukončily (sell xxx kusů titulu A, buy yyy titulu B ). Současně by se vyrušil stop loss příkaz (one cancel another)

Díky za rady a nápady.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jasně, uděláš COMBO z akcie + akcie a potom

a) vytvoříš ORDER přímo na toto combo, ale neodešleš jej
b) k té neodeslané objednávce dáš normální bracket order na PT+SL
c) odešleš tu hlavní objednávku a zároveň se kativuje ta PT a SL

Normálně to tak používám.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Vyse popsane funguje bez problemu u akcii, ale pokusil jsem se stejny postup uplatnit na komoditnim spreadu, kde se mi to nepvedlo. V nabidce nemam moznost vytvorit bracket order. Delam neco spatne? Pokud ne, jakym zpusobem mohu nastavit SL na komoditni spread?
Diky za tipy

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím, poraďte mi někdo jak mám zadat se vstupním příkazem SL tak aby byl SL nastaven třeba 10% od vstupní ceny. Příkaz zadávám mimo obchodní hodiny a ikdyž nastavím 10% tak se mi SL nastaví na 10% od poslední obchodované ceny (close předchozího dne). Já potřebuji aby to bylo 10% od ceny za kterou druhý den vstoupím do obchodu.

Díky.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,

používám demo účet u IB a přes Ninja Trader paper traduju 30 kontraktů na trhu YM. Občas se při zasažení stop lossu stává, že s několika kontrakty mám hodně špatné plnění (> 15 ticků), a tím moje ztráta je mnohem vyšší.
V TWS mám u stop lossu nastavený příkaz stop limit, kde stop cena je můj zadaný stop loss v Ninja Trader a limitní cena je o 20 ticků horší než stop cena. Jsou to výchozí hodnoty, nic jsem v TWS neměnil. Je to tak vůbec správně? Kde to případně přenastavím a na jaké hodnoty?

Díky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Hugos:

Tak jsem přišel na to, že je to záležitost NinjaTrader, ne TWS. V NinjaTrader lze nastavit pro stop loss příkaz stop limit nebo stop market. A právě u stop limit je limitní cena vzdálena 20 ticků od stop ceny.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,

měl bych do pléna následující dotaz:

Následující situace - koupil sem dva kontrakty, mám nastavené dva TP (každý na jiné cenové hladině) a jeden SL. Dá se nějak udělat to, aby se při zasažení prvního TP SL automaticky posunul?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se