Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kolik lidí se živí na světě tradingem?


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 33
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

zelda, mdina:

Já si zase dovolím nesouhlasit. Mezi základní pravidla TA patří vyznačování SR úrovní (odhlédnu od toho, jestli silná úroveň je když: a) je cenová oblast atakována x-krát nebo b) je cenová oblast atakována pravidelně či c) podle jakéhokoliv jiného uvážení atd.). I kdyby celých 90 % traderů, kteří před rokem o určité cenové oblasti hovořili jako o silné SR úrovni, bylo dnes již mimo trh, stále existuje vysoké procento dnešních traderů, které si na základě TA tyto historické úrovně najdou.

Toť pouze můj osobní názor.

foglik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

foglik:

O tom, které s/r úrovně jsou silné a které již neplatí se dá diskutovat a rozhodně si nemyslím, že se schodneme všichni. Elder to vysvětluje tak, že pro lidi, kteří na této hladině obchodovali nebo je pomáhali vytvářet svými aktivitami má tato cenová hladina emočně mnohem větší váhu než pro toho kdo pouze analizuje graf zpětně a proto můžou být tyto úrovně proraženy snadněji a obecně je jejich síla méně jistá. Ale abych se vrátil k tomu, co jsem chtěl svým příspěvkem řict. Základní věc je, že 90% všech spekulantů do roku vyprázdní svůj účet a odchází z trhů. To je ta myšlenka, kterou by měl každý vzít v úvahu. Čtu tady na foru, jak jsou všichni optimističtí, až bych řekl v nějaké euforii. Jestli v tom má prsty tento server nebo jen naivita zůčastněných nevím, ale každopádně se všichni cítí jako vítězové. Takže tak :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...