Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Oznámení: FINANCNIK.CZ na ČT24


Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 168
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

no a co si ty myslis? jaky je tvuj nazor? vicemene rekli, ze pokud zacnes, tak te posadej k telefonu a budes nahanet lidi at tve materske firme sveri sve penize. s trejdingem to nema co delat. na tenhle porad koukam spis jako na komedii a zatim kazdy dil tak vypada.
nejvic me pobavilo [bold] lzive [/bold] oznameni o citibank. ze pry akcie sly nahoru. za to bych toho redaktora vyhodil. to je takovy diletanstvi, ze to jsem jeste nevidel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Makléř = prodavač. Na to není třeba žádný názor. Jsou školeni jak dělat dojem že všemu rozumí, ale pokud by skutečně sami uměli obchodovat, nedělali by makléře. Pravidlo 1 zní - nikdy nevěřit svému makléři. Obzvláště v ČR. Pravidlo dva zní - vždycky věřit jen sám sobě, svému systému a svým úsudkům :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

naprosty souhlas s Tomasem. koukal jsem na jeden maklersky dum, ktery vydava i analyzy a doporuceni. uz chapu proc u nej lidi ztraci, on nemaj vubec poneti co se deje. jeden chytrak se tam snazil rozebirat situaci dnesnich dni v USA a vsechno mel blbe, od inflace pres urokovy sazby. jesou to jen prodavaci co si koupili tak maximalne 2ks akcii CEZu a jedou strategii "buy and hold". od tech ceskych ruce pryc a na ty v USA taky pozor. jak rika tomas, nejlepsi nazor je muj nazor.
jeste k tomu poradu. koukal jsem na to 2x a oni tam fakt tvrdi, ze akci citigroup rostly po ohlasni restrukturalizacniho planu. ty akcie klesy. hruza. doufam ze tam nekdy pozvou lidi co obchoduji taky a to nejen T+P, ale i jine lidi z oboru, treba i akcie, to je fuk.
jeste upozornim na komicky dil s komoditami. ten taky stoji za shlednuti. :-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

herman,
no to ano, ale po po tom vyhlaseni 11.dubna cena spadla prokazatelne o 1,2% nebo 1,6% ted presne si to nepamatuju. rozhodne, ale cena neroste. to je jedno, ja na ten porad nekoukam kvuli informacim, ale pro pobaveni, stejte tak koukam na Bolkovu manez nebo Uvolnete se prosim. skoda ze to nedavaj casteji :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...