Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Oznámení: FINANCNIK.CZ na ČT24


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 168
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Tak to je super. Určitě se budu dívat.

Akorát, že koncepce toho pořadu je teda nějaká divná. Minule jsem se díval na první díl, a nebylo tam vše řečeno o základech investování, nyní již daytrading. To je jako kdyby někdo chtěl hned do první ligy aniž by absolvoval nižší ligu. Těm co mají o investování nebo obchodování dobrý přehled je to asi jedno, ale ČT24 určitě chtěla tímto pořadem zaměřit se na širší veřejnost a dle mého názoru ostatní, kteří o financích mnoho nebo vůbec nic nevědí budou jaksi mimo. Tímto samozřejmě nechci snižovat odbornou úroveň opořadu, jsem velmi rád, že ČT24 se k tomuto kroku odhodlala.

S pozdravem Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Super,
chtelo by to vymyslet nejakou reality show,
10 lidi nekde pod dohledem a s odbornou pomoci by se ucilo 3 mesice obchodovat - dal by se jim zakladni kapital 10 tis. USD a vitezem by se stal ten, kdo za rok nejvice vydela.
Zaroven by se zverejnovaly kurzy a ukoly na netu (zakreslovani trend line atd ;-) a z jejich resitelu by se vybralo dalsich 10 lidi kteri by dostali "ucet" na live obchodovani.

Byla by to takova reality show pro CT2. Dat tomu nejaky bombasticky titulek - "stante se miliardarem!" tak to ma sledovanost tak 300 tisic - 500 tisic. ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 swen: Problem je, že v tomhle národě, když někdo uslyší něco tak "tajemného" a "vědeckého" jako třeba klouzavý průměr, tak od toho hned uteče...:) A když ne, tak si řekne, že spekulanti na burze jsou nějací zloději, kteří kradou, protože v téhle zemi přece není možné zbohatnout legálně. A proto budou rádi, že bohatí jsou, ale jen aby mohli platit 60% daň, kterou na ně Jirka Paroubek alias Robin Hood uvalí, sami do toho ale samozřejmě nepůjdou, protože na dávkách, které jim Jirka Paroubek dá, je přeci lépe...

Jinak je super, že bude Finančník v TV, rád se na to podívám. Třeba už je to první vlaštovka, že se mění česká kultura a postoj lidí k investování. Je k pláči, že většina lidí si radši peníze "spoří" na účtě v České spořitelně. A pokud se najde někdo, kdo "do toho jde" a začne "investovat", tak většinou dá pár tisíc do nějakého fondu peněžního trhu a konec...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...