Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Anglické knihy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 80
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Právě pomalu rozečítám dvě publikace:

Mental fitness for traders by Norman Hallett -čte se stejně dobře jak financnik.cz :)

a druhá knihu je o fibonaccim - máte někdo zkušenosti s jeho indikátorem, nebo s používáním jeho indikátoru? Kniha se jmenuje: The Truth About Fibonacci Trading by Bill Poulos

díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 months later...

Na internetu jsem našel informaci pro odpověď pro kuky969 Targeting Profitable Entry & Exit Points od Alan Farley,
jedná se o video VHS , ale je možné objednat také DVD. Cena $ 49 bez poštovného. Informaci jsem získal na webu Traders Press, Inc. Online Bookstore www.traderspress.org/detail.asp?product_id=1847 Jsou tam také jiné nabídky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na e-mailové adrese www.traderspress.org/categories/index.asp ,na které je Category Menu Traderpress, může každý český trader najít veškerá témata pro obchodování na kapitálových trzích a dále pak knihy které jsou v rámci těchto témat nabízeny. I taková témata, o kterých ještě nikdy neslyšel že existují. Vřele doporučuji, nic lepšího jsem dosud nenašel a budu rád když někdo něco lepšího najde a bude informovat na Finančníku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobry den,

Mel bych dotaz ohledne amazonu.
Kdyz kliknete na ikonu knihy, kterou chcete koupit, tak pod ikonou Add to card je napsano "cislo used and new". Predpokladam ze se jedna o pouzite knihy, ktere zakaznik z nejakeho duvodu vratil a ted je amazon prodava o par dolaru levneji? Mate s timto nekdo nejake zkusenosti? Predem dekuji.

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den,

Chystate se nekdo v nejblizsi dobe obednavat nejakou knihu o tradingu z amazonu, ci jineho zahranicniho portalu? Pokud ano, byly by jste prosim ochotni priobjednat jednu knihu navic pro mne? Duvod je muj ucet u Ceske sporitelny a jejich ceny embosovanych karet :(. Samozrejme bych se podilel cenove na postovnem a po precteni knihu pripadne zapujcil.
Jednalo by se o knihu: Trade Stocks & Commodities with the Insiders : Secrets of the COT Report od Larryho Williamse

pozn: idealne pokud jste z Brna ci okoli

Dekuji
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Posledni dobou se mi stava, ze mi balik z Amazonu zadrzi celnici a poslou mi dopis, ze odesilatel nedeklaroval obsah zasilky... Tim se balik zdrzi o cca tyden a navic jeste celnici prirazi DPH 5% :(
Poprve se mi to stalo v dubnu, ted v srpnu zase. Nemate nekdo podobne zkusenosti? Puvodne jsem si myslel, ze namatkove na nektere baliky to DPH napari. Mozna v tom ale maji nejaky system...

Pepa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jz,

to se mi bohužel stává poslední dobou stále. Zásilka s knihami je otevřená - nikdy se sice naštěstí nic neztratilo, ale skutečně jsem dost nepříjemně zaskočen tím, že vám v ČR někdo může bez vašeho souhlasu otevřít vaší zásilku. Co také čekat v komunistickém Paroubkostátu (snad už tomu bude konec). Jako řešení může být objednávání z amazon.co.uk, neboť se jedná o objednávku ze země EU, avšak ang. amazon je podstatně dražší.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chtěl jsem si dnes objednat knihu Trading by the Book od Joe Rosse. Bohužel neúspěšně, a to jsem zkusil hned tři způsoby:

1) Amazon.com - kniha je pouze k dispozici v Amazon Marketplace neboli sekce Used & New. To je sice hezké, hlavně kvůli ceně, ale bohužel ČR není mezi zeměmi, kam se použité knihy zasílají. Možnost zakoupit knihu standardně jako novou, za plnou cenu, kterou lze poslat i do ČR, u této knihy chybí. Jak v takovém případě postupovat?

2) TradersLibrary.com - kniha je sice za plnou cenu, ale poštovné je nižší. Vypadá to jako dobrá volba. Bohužel mi sdělili, že nezasílají knihy do ČR. Ve fóru se ale píše, že se tam nakupovat dá (možná se to od té doby změnilo). Neví někdo, jak se věci mají dnes?

3) TradingEducators.com - nákup knihy přímo od Joe Rosse. Plná cena a navíc poštovné $20, nejdražší, ale budiž. Tam mi to zase při vyplnění všech poštovních informací a vybrání Europe/UK International Airmail řekne "3227 Shipping Method not valid for delivery to your shipping address Please select another shipping method". Asi nějaká chyba - psal jsem tam, ale kdoví, kdy a jestli vůbec mi odpoví, jestli to budou schopni a ochotni opravit a jestli vůbec zasílají do ČR.

Nakupovat v Británii se mi nechce, je to tam hrozně drahé. Nemá někdo aktuální informace o těchto serverech? Jsem trochu rozladěný, že po tom zvažování, kterou knihu si koupit a kolik za ní utratit (skoro $200 je chtě nechtě za jednu jedinou knihu dost), se konečně rozhodnu, že si jí tedy koupím, a vzápětí zjistím, že to není možné :)

Případně kdyby někdo tuto knihu měl a potřeboval se jí s nějakou slevou zbavit, rád se toho ujmu :)

Díky za odpovědi!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

> to se mi bohužel stává poslední dobou stále.
> Zásilka s knihami je otevřená - nikdy se sice
> naštěstí nic neztratilo, ale skutečně jsem dost
> nepříjemně zaskočen tím, že vám v ČR někdo může
> bez vašeho souhlasu otevřít vaší zásilku. Co také
> čekat v komunistickém Paroubkostátu (snad už tomu
> bude konec). Jako řešení může být objednávání z
> amazon.co.uk, neboť se jedná o objednávku ze země
> EU, avšak ang. amazon je podstatně dražší.

Ano, od vstupu do EU se cokoliv drazsiho nez par EUR (myslim, ze je to 20) automaticky procliva (tedy, u knizek uctuji jenom DPH). Drive mi veci z AMZNu nechali celnici na pokoji (a obcas je dokonce propustili bez DPH), ale ted je to VZDY otevrene (asi je zajima, co ctu) a dost casto i olamane rohy, protoze to nahazi zpet jak smeti. :(

Pokud na to mate nervy a obsah zasilky nejak rychle nepotrebujete, je mozne si ji pred prevzetim na poste nechat otevrit a pripadne jim ji vratit, cimz sice nedostanete poskozene zbozi, ale zas se to doruceni muze o nekolik tydnu/mesicu protahnout.

Jen nechapu, proc ostatni zasilky z jinych obchodu normalne projdou bez povsimnuti (ac proclene) a prave na ten AMZN maji takovou pifku :(

Resenim je rozhodne ten nejdrazsi (letecky) shipping, protoze to jde pres DHL, tudiz pres celnici na Ruzyni (narozdil od uzasne prazske vyclivaci posty), a dojde to nerozbalene a neponicene. Jenze, komu by se chtelo platit takovou palku za shipping, ze? :(

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak já si odpovím sám:

1) Amazon asi nikdo nezjistil.

2) TradersLibrary skutečně do ČR nezasílají cca poslední rok, protože měli ohromné problémy s proclením. Holt, banánová republika KSČSSD :(

3) TradingEducators mají svého zástupce pro ČR, jmenuje se CzechWealth (www.czechwealth.cz). Poštovné je sice pálka ($30 + 84 Kč), více než na Amazonu, zdá se ale, že to funguje, a je to stále levnější než z UK. Tak jsem to objednal tam, snad to bude fungovat.

Snad odpovědi někomu pomohou :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...