Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Anglické knihy


Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 80
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jak jsem v minulosti přislíbil, poslal jsem na Českou a Slovenskou asociaci technické analýzy pro potřebu knihovny dvě anglické knihy, jedna pro potřebu začátečníků, druhá týkající se daytradingu. Zároveň pak dva výtisky časopisu Tradersworld č. 41 a 42 a všechna čísla tohoto časopisu, která od roku 1988 zatím vyšla, na CD, (www.tradersworld.com) a kalendář Chicago. Je pravděpodobné, že knihy již v Praze jsou podle informací které mám, pokud ne, pak dorazí ve velmi krátké době.
Současně s touto informací, posílám jednu svoji žádost. Koncem minulého roku jsem si zakoupil e knihu Kompletní průvodce psychologií obchodování. Později, když jsem si již knihu ztáhnul, mi zkolaboval počítač a mimo jiné jsem přišel i o tuto e knihu. Pokoušel jsem se knihu opět ztáhnout, ale paswordy již nefungovaly. Sdělte mi prosím co mám zařídit, abych tuto knihu opět měl.

S pozdravem Paloshi, Chicago, Illinois

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 3 týdny později...

Ještě se vracím k mému předcházejícímu příspěvku z ledna t.r. Tak jak jsem tam psal, odeslal jsem jsem balík s knihami a dalším pro potřeby knihovny na adresu TACOCS, Hálkova 2, Praha 2, protože jsem v té době jinou adresu nenašel. Sám jsem však byl překvapen co nastalo, protože jsem se nedověděl zdali balík přišel nebo ne. Proto jsem začal pátrat. Dověděl jsem se, podle informací mého kolegy, který balík v ČR odesílal, že balík na uvedenou adresu přišel, Česká Pošta však jej nebyla schopna adresátovi doručit, proto jej uložila a adresátovi zanechala výzvu k vyzvednutí. Vzhledem k tomu, že ani po výzvě k uloženému balíku se nikdo neozval (od 2.2. do 22.2.t.r.) odeslala balík zpět na moji českou adresu. Balík má nyní zpět v rukou můj přítel a očekává ode mne, že mu sdělím, na jakou adresu má balík znovu poslat. Proto celou věc oznamuji a zároveň se ptám na adresu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hezký den,
předem děkujeme za zájem pomoci.
Tasocs v tuto chvíli žádnou knihovnu nemá - nakonec se tento směr ukázal pro skutečně zájemce o trading jako nezajímavý v době, kdy kvalitní literaturu není problém koupit a tituly už vycházejí i v českém jazyce. Tj. myšlenka zde byla, s Tomášem jsme byli ochotni také poskytnout do knihovny zdarma zajímavýmé tituly, ale v podstatě si myšlenka nenašela žádné zájemce kteří by dál myšlenku rozvíjeli. Tasocs v tuto chvíli funguje na bázi meetingů traderů.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...
  • 5 months later...

Dobrý den,
chtěl bych vám jenom říct, že neni potřeba kupovat drahé knihy z Amazon.com, když si je můžete koupit z některého velkého mezinárodního antikvariátu. Jak ji najdete? Na stránce www.vialibri.net/ zadejte název sve knihy a ono už to najde všechny antikvariáty co ji prodávaj. Někdy je cena oprtozi ceně na Amazonu daleko menší!¨
Mnoho štěstí přeje
Motley

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 3 týdny později...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

×
×
  • Vytvořit...