Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Anglické knihy


Doporučené příspěvky

  • 5 months later...
  • Odpovědí 80
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ano, lze:
1) www.ideon.cz, který sám objednává přes Amazon. Vyjde samozřejmě o něco dráž.
2) eBanka nabízí virtuální platební kartu (fyzicky neexistuje) určenou primárně pro internetové obchody. Stačí mít u eBanky účet. Při i-netové platbě zadáte číslo karty a provedete platbu. Až si Amazon strhne platbu lze virtuální kartu zablokovat a nikdo již číslo použít nemůže.

Tomáš J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obdobné "virtuální" karty, většinou jen X-místné číslo, lze získat i u KB a tuším že u ŽB. Ale pravděpodobně i u jiných bankovních domů. Tedy není nutnost mít embos.
Před 2 týdny jsem řešil nákup na Amazon.com s VISA embosovanou kartou KB, neúspěšně. Až ona virtuální karta mne pustila do obchodu.

db

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
no vidíte.... A já mám embosovanou VISA kartu u KB. K ní jsem si nechal udělat elektronickou verzi určenou speciálně pro platby na internetu a hned jsem se zasek na nákupu TNT, kde mi odepsali, že žádnou platbu ode mě neobdrželi. Tak jsem použil svojí neodblkokovanou embosovanou kartu a z Gecka mi přišla kladná odpověď, že platba nyní proběhla bez problému. Pak se v tom vyznejte.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já mám internetovou e-card od KB, stojí cca 60 Kč /rok, je to pouze kus papíru s číslama, na amazonu jsem koupil včera Reminiscenses of Stock Operator jako ebook za necelé 2 Eura a vše OK (papírová verze je mnohem dražší, poštovné 10 USD a dlouhá doba dodání). Anglicky umím jen zběžně, ještě že mám pořádný slovník :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Jako novy ucastnik fora jsem si poridil 5 anglickych psanych knih k problematice technicke analyzy a futures.
Jde o nasledujici knihy:
-Getting Started In Technical Analysis Jack D. Schwager
-Getting Started In Futures Todd Lofton
-Technical Analysis plain & simple Michael N. Kahn
-A Beginer's Guide to Day Trading online Toni Turner
-Stock Charts Stikky
O obsahu knih a cenach se muzete docist na web strance vyznamneho americkeho prodejce knih Borders www.bordersstores.com . K cene je nutno pridat cca 6% dane pri nakupu. Pro asociaci a nekolik vaznych zajemcu mohu knihu nebo knihy ktere jsem uvedl, nebo jine, viz web side, zajistit a) s nejnizsimi naklady b) nejrychlejsi moznou cestou po mori nebo letecky. Uhradu za knihy a postovne bude mozne provest do Komercni Banky a.s.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Poprve od sveho prihlaseni do Asociace jsem se prihlasil do diskuse jako odpoved na prispevek. Omlouvam se za to, ale nastal mi problem s mym novym pocitacem, prodejce Bestbuy mi uz vymenil hard disk a klavesnici, a ted je uz potreti muj pocitac v oprave a jeste jej nemam zpet. Proto jsem zacal opet uzivat muj stary pocitac, ktery jiz nemel nainstalovan pripoj na internet. Muj stary pocitaac vsak nema take cestinu proto jsem napsal clanek bez hacku a carek.
Svuj prispevek jsem nasal jako reakci na moje prisliby pri prihlaseni do Asociace.

Obsah meho prispevku:


Jako novy ucastnik fora jsem si poridil 5 anglickych psanych knih k problematice technicke analyzy a futures.
Jde o nasledujici knihy:
-Getting Started In Technical Analysis Jack D. Schwager
-Getting Started In Futures Todd Lofton
-Technical Analysis plain & simple Michael N. Kahn
-A Beginer's Guide to Day Trading online Toni Turner
-Stock Charts Stikky
O obsahu knih a cenach se muzete docist na web strance vyznamneho americkeho prodejce knih Borders www.bordersstores.com . K cene je nutno pridat cca 6% dane pri nakupu. Pro asociaci a nekolik vaznych zajemcu mohu knihu nebo knihy ktere jsem uvedl, nebo jine, viz web side, zajistit a) s nejnizsimi naklady b) nejrychlejsi moznou cestou po mori nebo letecky. Uhradu za knihy a postovne bude mozne provest do Komercni Banky a.s.


Pro vysvetleni pro Asociaci uvadim ze ucet u KB je muj osobni ucet, kde mesicne pravidelne posilam cca 120 dolaru, proto bych mohl smenit dolary za Kc zaslanim knih a naslednou platbou pripadnych zajemcu do KB. Zaroven chci vysvetlit ze nyni nastane obdobi kdy polaci bydlici v regionu Chicago ve velkem odesilaji vanocni baliky do Polska. Je to specialni morska cesta,prostrednictvim kontejeru jsou baliky zasilany do Warszavy a kuryr teto firmy zajisti dodani az na misto. Ja jsem jiz v minulosti tuto cestu pro zaslani baliku do CR jiz vyuzil a jevi se mi jako prizniva. Je nejlevnejsi , balik musi mit minimalni vahu a ve vanocnim a velikocnim obdobi je rychla i tato morska cesta. Pro prvni dodavky ma polska firma Polamer (ma web side rovnez na internetu) 7. listopadu s garanci dodani do vanoc. Jina firma se jmenuje Doma.
Do diskuse se chci zapojovat rovnez tak, ze jako odpoved na pripadne prispevky mohu uzivat preklady z uvedenych knih nebo dalsich, ktere si poridim. Nevim vsak co si mohu dovolit s ohledem na autorska prava. Mohu Vam zavolat do Prahy, potreruji vsak vedet kdy ana jake cislo telefonu. Vzdy v sobotu vyjizdim na sluzebni cestu na zapad od Chicaga
do statu California, Oregon a Washington a vracim se ve ctvrtek, internetove a telefonni spojeni vsak mam vzdy a
odevsad, musim vsak pockat na muj novy laptop.
Na zaver Vam gratuluji k uspesnemu prvnimu vyroci zahajeni provozu serveru Financnik a vydani knihy Obchodovani na komoditnich trzich. Take jsem si ji objednal.


Paloshi Lyons , Illinois USA

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Paloshi,
ja osobne si myslim, ze kdyz uvedete, ze se jedna o citat z te ci one knihy, pak autorska prava neporusujete. Jedna se vsak pouze o muj osobni nazor. Jina vec by byla, kdyby jste danou knihu prelozil a zacal ji distribuovat s vysvetlenim, ze se jedna o nabozenske ucely, tak jako jsem videl na jinych mistech v CR:-)))

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic
Phillipsburg, New Jersey

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat jestli se při použití virtuální platební karty Ebanky strhávají i nějaké bankovní poplatky? Když např. nakupuji na Amazonu knihu za 30 USD - je toto hodnota, kterou mi Amazon z karty strhne nebo mi ještě banka strhne nějaký další poplatek za převod tak jak to většinou bývá při převodu z účtu na účet.

Předem díky za odpověď

David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...