Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dneska na 1. korekci PT..... je dobré přijít k PC v 15:25 h. a odejít za 30 minut s hotovým... no jen aby to vydrželo. Trh : YM timeframe : 1 min Systém je jednoduchý, však víte...... pro diverzifikaci testuji nyní jako doplněk pattern 1-2-3 na vyšším timeframe, poté co se začne trh po 16:00 hod. začíná někdy otáčet

12213

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, na TF jsem měl dneska obavu, když jsem viděl, jaké je to rozeskákané. V OP ale nemám vynechání obchodu na základě intuice, takže jsem vstoupil na signál short v 15:45 za 640,30 i když se mi moc nechtělo. Jak to teď vypadá, tak směr jsem určil dobře, ale korekce kolem 15:55 byla moc velká a hrubě nestačil SL (o 5 ticků). Zajímavé...
Ať se daří
kuba: ten občasný slip je asi celkem normální, někdy budeš mít obráceně. Já jsem měl dneska štěstí a na výstupu byl pozitivní slip 1 tick.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dnes sem nestihl zadat první vstup,trh byl najednou rychlý a tak sem čekal jestli se nevykreslí další signál..a ten přišel o pár minut později. Vstup 15:45 640,4 a výstup na PT v 16:30 634....přitáhl sem kolem 16:25 SL, protože trh se motal kolem 635 a nevypadalo to, že by došel k mému PT...ale psychicky sem vydržel a nakonec výstup na PT

12215

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sd77: live to je. S tou dokonalostí jsi to ale přehnala :D Chyb mám na TF už několik. Např: 5.1. jsem to zabalil už po 16 hod (plán je brát do 16:30), protože mi to připadalo nějaké divné (přesně už si nepamatuji proč). Jenomže v 16:17 byl naprosto platný signál, který by skončil PT. Nebo 6.1. se obchod táhl příliš dlouho a v 18 hod jsem měl ukončit s cca polovičním profitem nebo aspoň posunout SL na BE. Nechal jsem to "co kdyby to tam dolezlo" - a obdržel jsem SL. Přesto je zajímavé, že na TF nejsem v takovém mínusu jako na FDAXu, kde jsem myslím žádnou chybu neudělal (když nepočítám, že trh nevzal limitní příkaz hned 4.1.) Tak snad se ostatní třeba z těchto chyb poučí.
Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...