Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

Rob99:
vzdyt rikam, asi mas pravdu, asi to tak bude. Ja s tim ted momentalne bojuju a osobne muzu rict ze to u me neni jednoduchy. Nicmene diky za zevrubny popis, je to asi tak jak rikas, takze na tom zacnu pracovat timto smerem. Je to lepsi nez potom nahanet trh. Pokud to bude jednou dvakrat do mesice, asi se nic nedeje, horsi je to pak kdyz nekdo vynechava v prumeru 1-2 dny v tydnu... U dovolene mi to zase tak hrozne neprijde, to prestavas obchodovat na tyden, dva a proste pak jedes dal, s tim uz jsem vyrovnany s tim problem nemam. Horsi je to s temi obcasnymi vypadky...
Tak diky!
At se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Peepo:

po vcerejsim shortu jsem ocekaval korekci k EMA. PT vychazel take dobre, takze vse bylo jak jsem planoval.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvidime US. Je patek a bude treba byt opatrnejsi - pro me jsou patky velmi slabe. Myslim ze duvod je v nervozite traderu-kutilů, kteri bud nesplnili sve vysnene, pravidelne tydenni predstavy a nebo se snazi dostat alespon na nulu, protoze jsou tento tyden v minusu. Zajimave je, ze vetsina umi drzet plan po cely tyden a na konci zacnou obchodovat nesmyslne. To pak vytvari na trhu turbulence a spatne se to technicky analyzuje.

muj nazor .... focus :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Focus:

s tím pátkem s tebou souhlasím...ke konci roku sem si dělal analýzu obchodů dle dnů a vyšlo mi, že pátek je pro můj systém nejhorší.Pokud bych ho vynechal tak bych se "vyhnul" 2x plnýmu PT, 8x B/E+1, 5x posunutýmu SL na B/E+100 a 20x SL...suma sumárum byl pátek min. rok ve ztrátě - 1.440$....po tomto zjištění pátek neobchoduji a počkám si s analýzou do konce března (jestli se náhodou v pátek trh pro můj systém nezměnil)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vetsinou to tak je, ale zrovna minuly tyden se vyplatilo byt u komplu. Ale to byla spis vyjimka. Dnes budu cekat nez se vytvori nejake range. Mohlo by to jit prvne ke korekci na dlouhou EMA, a pak se uvidi. Bud to umre, nebo dojde k pokusu prorazeni 624, coz by mohlo spustit dalsi vyprodej. Tam bych zacal hledat vstup. Jestli se trh bude plazit nepresvedcive do longu tak to nebude nic pro mne. Hlavne bych si dal pozor na pruraz high premarketu, protoze jsou tam po ceste dva problemy... Jedine kdyby vznikl flip okolo 630, zkusil bych jit do longu pro PT 200. Takze tak to dnes vidim ja. Nerikam ze to tak bude, ale jestli jo, tak vim co mam delat.

gl
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby


yax :

takze bral som ten zisk 70 preto lebo som si povedal ze lepsie nieco ako nic (psychika). kedze sledujem iba 3m graf z toho asi tazko usudit ci trh moze ist este dole. zrejme treba sledovat aj VOL. precital som uz nejake knizky kazdy den sa v tom vrtam a snazim sa hladat nejake nove info. Robim si backtesty v podstate kazdy mesiac mam zisk, pouzivam RRR 1:1 je na tom zle ked pouzivam takyto pomer ? ide mi o to aby som zo zaciatku zarobil aspon nieco preto taky pomer. a v papertradingu robim druhy mesiac a zatial som v kazdom mesiaci nieco cez 1000 v zisku. to je zrejme aj malo co citam vase profity ale radsej chcem ist pomaly dopredu ako ocakavat velke TP. samozrejme si v tejto situaci este netrufam ist na live a taketo ,,injekcie" od vas su pre mna na nezaplatenie. a som rad za kazdu vasu radu a citam dalej co robit a ako to robit ale potrebujem aj nejake odozvy obcas aby som vedel ci nejdem do slepej ulicky. ak chcete niekto sa k tomu mojmu zatial amaterskemu tradingu vyjadrit budem rad :D
a prajem vela vyplnenych TP :DD
Link to comment
Sdílet pomocí služby

peterer:

snažil bych se zapracovat na RRR..aspoň 1:2, ideál aspoň 1:3..když budete ze začátku více chybovat, budete se lépe dostávat ze ztrát..pokud při nízkém RRR budete dělat chyby proti plánu, tj. budete mít i nízké win%, tak bude účet padat a těžko to půjde zpátky nahoru..

kolik má váš systém win%?

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

podla toho ako si robim backtesty je to aj cez 70% co sa mi zda byt az trosku moc takze neviem ci to vobec robim dobre.. samozrejme v papertradingu je to nieco mensie nieco medzi 55-70%, v priemere spravim tak max do 35 obchodov za mesiac aj to je uz asi vela. je mesiac ktory ked zbacktestujem mam aj len 20-25 obchodov. tiez si zrejme myslim ze by bolo dobre zlepsit RRR. spravil som v backteste aj par mesiacov s RRR 1:2 a samozrejme zisk bol o nieco vacsi ako pri 1:1.
takze asi takto je moje win% :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...