Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mně to teda spadlo ještě dvakrát, vždy v okamžiku, kdy jsem zrovna posouval stopku (to fakt potěší...) ale během pár vteřin se to zase připojilo, takže nějaké zlepšení přeci jenom je vidět... Kupodivu demo mi jede bez jediného problému, až na to, že v těch rychlejších pohybech ukazuje úplně jiné hodnoty než reál - takže dělat backtest podle dema je evidentně nesmysl...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Observator
nejsi ty nějaký zaujatý ? Mne to vypadlo asi na pět vteřin a jsem dal v trhu. Ten šrumec se dá pochopit. A proč by měli proboha vypínat servery ? Sami by se okrádali o zisk ze spreadu a ještě v takovém dni - navíc to mají hedgováno, to je nesmysl. Někdo tady hodí fámu a lidi jsou jako ovce...Občas pomůže nádech-výdech nebo mokrý hadr na hlavu...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Si

Vobec nie som zaujaty, ba naopak som velky fanda VT. To bolo len moje hole skonstatovanie faktu ze system bol vypnuty. Tot vsio. A mokry hadr ako pises na hlavu nepotrebujem mna taketo pohyby nevzrusuju. Je to v pohode. Ja osobne mam radsej bezne trendove dni. Mam, real ucet aj u FXDD kde je metatrader a tam to nevypne nikdy. U CMS pravidelne je to konstatovanie .....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mirekkolacek

samozrejme ze sa da a netreba sa toho bat. NApis normalne ze ti nerealizovalo tvoj order a priloz cislo ordra. Ak ho nemas poznaceny tak si daj nacitat report z piatkovym datumom ukoncenia a daj tam aj cas chvilu pred tou realizaciou, ktora mala nastat budes ho mat v tabulke orders. Posli to do cms-ky skus aj na account@cms-forex.com. Ale mam aj ine riesenie do buducna a to priamu lin ku na chat kde sedi zivy clovek z cms-ky. Tam mozes na neho pritvrdit a spravia co potrebujes. Neboj sa pouzit aj slovicka typu NOW, lebo inac ta budu odalovat aj niekolko minut. Raz dokonac sami navrhli vyrovnanie za svoju chybu a pripisali mi na ucet 1300 usd. Ale to som sa uz ohanal NFA. Tu je ta linka : server.iad.liveperson.net/hcp/html/error.html

obs

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Adraj: prosel jsem tu diskusi u Joe Rosse (myslim, ze ta zalezitost patri spis sem na vlakno, proto odpovidam tady). Uz nad tim nejaky patek premyslim, ty futures jsou velmi zajimave. Ve vetsine veci bude mit pravdu, napriklad spread mi pomerne pije krev, zvlast kdyz ho porovnam s komisemi, ze kterych ziji futures brokeri.
Problem s futures vidim nasledujici:
1/ je treba mit relativne velke konto, pro muj zpusob obchodovani bych to videl tak na 35.000 dolaru jako minimum
2/ nejsem si jisty, jak probiha obchodovani mimo americke hodiny (navic v londynskych hodinach jsou trhy nejzivejsi). Jde o likviditu
nesouhlasil bych s Rossem ohledne volume - podle meho nazoru je na Forexu volume tickove, tj pocita se jako pocet zmen ceny a z toho se odvozuje volume jako spis aktivita trhu. Takze argumentovat tim, jak je velke volume namerene na forexu verzus volume na burze futures je trochu porovnavani hrusek s jablkama.
Co se tyka problemu s kotaci cen - mel jsem cca 3 mesice spusteny metatrader od Interbanky(demo) a VTcko od CMS (naostro) a rozdily na grafech byly maximalne 1-2 pipsy, vetsi rozdil jsem tam nikdy nevidel.
Urcite by me zajimal nazor nekoho, kdo zna a obchodoval nebo obchoduje oba trhy. Dulezity je predevsim obchodovani v dobe, kdy je otevreny Londyn - jak je likvidni.
dzink

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Adraj
Asi vše podstatné k Rossově "studii" FX vs. futures už tady řekl Dzink. Jen to doplním:
1. minimální výše pro futures je 25.000 USD, takže ideální konto je tak těch 30.-40.000 USD, pro "normální" tradery kteří např. obchodují miniloty (nebo max. 2-3 loty denně) je proto futures prakticky nedostupné. Jasně, že je příjemnější mít poplatek cca 10 dolarů než 30 ve formě spreadu za lot (3 za mini). Ale vždy je něco za něco (minimální vklady na FX, páky až 400:1, možnost minilotů atd). Podle mne, kdo si nedokáže taktikou, MM, systémem, TA a já nevím čím dalším, vydělat ani na spread, nemá na FX co dělat a ať raději zkusí ruletu.....
2. Volume mezi FX a futures se opravdu nedá srovnávat - klasika hrušky a jablka..
3. Argument J.Rosse, že FX brokeři vydělávají na klientovi prakticky 10 pips (3 pips ve spreadu a 7 tím, že mají nákup od banky levnější), je spíše úsměvný..Můj "poplatek" ve formě spreadu zůstává pořád stejný - průměrně 3-4 pips a je mi osobně celkem jedno, zda nakupuje broker měnu o 7,10,15 pips levněji nebo dráž. Dále tam naráží, že kurzy nejsou stejné a někteří brokeři uvádějí záměrně jiné hodnoty. Porovnával jsem CMS, Saxo a další dva online kurzy (FX street a RealTime) a je tam, jak píše Dzink, rozdíl max. do 2 pips a to je způsobeno spíše volatilitou trhu než čím jiným. Ty "nejsprávnější" kurzy jsou např. na www.xe.com/ (přímo ze systému, který přebírá valná většina spol. v celém světě, a na pět desetinných míst - pro kontrolu porovnání je potřeba počkat na okamžik přerolování (obnovuje se to po minutě).
4.Když třeba srovnám FX a akcie, mohu na měnovém trhu podle známých indicií (FA, TA), alespoň trochu odhadnout vývoj - u akcii mi pořád chybí (a bude chybět) dostatek relevantních info. Vydělávat mohu na FX např. datech a když se holt zmýlím - stopnu to a za okamžik mohu jít do trhu znovu, třeba na jiném páru nebo vyčkám na ten správný trend. U akcii koupím balík a třepu se jak drahý pes, aby to nespadlo o moc doů a vlastně neovlivním nic..A hůř se prodává (s větší ztrátou) balík akciií (které se drží mnohonásobně déle) než dva, tři loty na FX. To raději obchodovat na burzovní indexy..

Myslím, že ten článek celkově vyznívá dost populisticky a vyzdvihuje jen klady futures oproti FX. Je dobré si přečíst i reakce uvedené pod článkem J.Rosse níže a je tam vlastně popsáno to (a něco navíc), co jsem tady nastínili s Dzinkem.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...