Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Adraj
Spojení FX a MLM to je dobrá kombinace.. :)..nevím čím by tě nějaký Neméth mohl obohatit, spíše tuším nějakou kulišárnu a la "lidi je to jedinečná přílžitost, dejte mi svoje peníze a já je vám astronomicky zhodnotím"...a takových naivků jsou stále stovky..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Objevil jsem teď ale na netu nějakou slovenskou společnost, která organizuje kurzy FX přes platformu VT. Ble ble ble..program asi pro úplné nováčky za 4500,- SK (ale s obědem !). Název firmy - Continent Financial Group, s.r.o. - dost honosný.. :)...sice se to nemá, ale pro Finančník to není žádná konkurence...www.fx.sk/clanok.fcgi?id=60583
Asi nějaká firma, která žije z poplatků...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No, zacina se ta debata pekne zvrhavat :), asi mame vsichni podobny zkusenosti a nazory. Myslim, ze me ten pan nema cim obohatit, hlavne nebudu patrat po nejakejch zarucenejch navodech kdyz jsem v potu tvare vypiplal svoje vlastni systemy. Ptal jsem jen ze zvedavosti, protoze se jini ptali me. Nicmene, ma ten clovek udajne system kdy urci hlavni trend, otevre trade podle kratsich grafu a pokud to jde proti nemu, tak prikupuje. Hmmmm.
Tak to byla jedna na dobrou noc :), a preji hezky spani.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all

Pokial chcete hnusny obed za 4,500 ,- sk tak treba sa prihlasiť !!!!
Poznam tych čo boli a nič viac to nieje !!!!!!!!!! :(
Možno pre uplných začiatočnikov len aby vedeli kde je sever . Ale okrem toho ten obed je ešte drahší lebo
zaregistrovať sa u CMS cez tu "píííp" firmu ťa potom stojí 30 usd comis za každy otvoreny lot !!!!
Super business ! :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

All,
máte pravdu s tou "pííp" firmou na Slovensku... Môj známy je cez nich zaregistrobaný u CMS a fakt platí za každý lot 30 dolárov a za minilot 5 dolárov komisie ! Ja by som mu chcel poradiť ako sa toho zbaviť ale neviem ako. On má vlastne normálnu zmluvu aj s live účtom u CMS ibaže niekde v nej je dopísaná táto "píp" firma, ktorá si spokojne inkasuje komisie. Dá sa to nejako zmeniť bez toho, aby si musel zakladať nový účet ??? Nejako vymazať tú firmu zo zmluvy ??? Poraďte lebo je z toho hotový, keď mu ukážem moje obchody bez komisií ... :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pepe,
myslím, že když si normálně přes internet uzavře novou smlouvu (vyplnění formulářů zabere pár minut) a otevře nový účet, tak bez poplatků uvnitř CMS převede peníze z jednoho účtu na druhý a ten lichvářský pak prostě zruší. Pokud umí anglicky, tak asi nejrychlejší bude domluvit se přímo s CMS na customerdesk; jestli anglicky nemluví, tak má Sid pravdu - ať se obrátí na českého zástupce.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak ako s toho von ????
Aj keď ukončí ten zmluvny vzťah s "pííp" firmou a zaregistruje si novy učet u CMS na svoje meno budete tam kde pred tým aj s comisom. Jeho meno je už evidované ako zakazníka "pííp" firmy. :(
Ale :D stači si otvoriť účet na manželku alebo ineho príbuzného priamo u CMS a ma to bez comisou.
Easy (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...