Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Upozornění: Tradingem k bohatství v prodeji!


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 180
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Knihu prisla sice skoro rozbalena, ale v poradku. Vsem, kdo si ji jeste neobjednali to doporucuji udelat. Kazdy v ni urcite najde neco, co v tradingu vyuzije.Ja jsem ji hned po otevreni prolistoval a ze zvedavosti jsem vyzkousel - pro me nove Elderovy indikatory prepsat do kodu Tradestation. Prikladam obrazek jednoho z nich - indexu sily s divergencemi na grafu zlata, pripadnym zajemcum muzu poslat kod (zkousel jsem ho tady uz vlozit, ale bez uspechu, prispevky se nekde ztratily).

2444

Link to comment
Sdílet pomocí služby

OK, prikladam kod primo do tohoto prispevku.
----------------------------------------------------
{ *** Index Sily - pojmenoval jsem ho "iForce" ***

dne 13.10.06
( inspirace - kniha Elder,Trading k bohatstvi, str 252 }

Inputs:
Price( Close ),
Length1( 2 ),
Length2 ( 13 ),
iForceColor ( Yellow ),
XiForceColor ( Cyan ),
NulaColor ( Yellow ),
ShowDiverg ( True ), // pri True zobrazi divergence na nulove lince (pri false ne)
Diverg1or2 ( 1 ) , // pri zadani 1 ... Divergence pro rychlejsi iForce
// 2 ... Divergence pro pomale XiForce
WidthSlow ( 0 ) ,
WidthDiverg ( 4 ) ;

Vars: iForce ( 0 ) ,
XiForce ( 0 ) ;

//--------------------------------------------------------------------------------------

//Value2 = Volume*(Price - Price[1]) ; to je vlastni Index sily, ted ho jeste vyhladim ->

iForce = XAverage (Volume*(Price - Price[1]), Length1 ) ; //Fast (default XMA=2)
XiForce = XAverage (Volume*(Price - Price[1]), Length2 ) ; //Slow (default XMA=13)

Plot1( iForce , "iForce" , iForceColor ) ;
Plot2( XiForce , "XiForce" , XiForceColor ) ;
Plot3 ( 0 , "Nula", NulaColor ) ;

SetPlotWidth (2, WidthSlow);


//---------------------------
{ Divergence na nul. lince }
If ShowDiverg then

begin

If Diverg1or2 = 1 then
Value1 = iForce
else
Value1 = XiForce ;

If Value1 Price[1] then //Bear divergence

begin
SetPlotColor (3,Red) ; //zkusit SetPlotColor[1]
SetPlotWidth (3, WidthDiverg);
end

else

If Value1 > Value1[1] AND Price begin
SetPlotColor (3,Green) ;
SetPlotWidth (3, WidthDiverg) ;
end ;

end ;

// *** KONEC ***

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roberte,

kniha určitě přijde. O knihu byl tak obrovský zájem, že i přes najmutí několika brigádníků se daří objednávky expedovat trochu pomaleji, než společnost vydávající knihu původně zamýšlela (nikdo nečekal tak veliký zájem). Prosím tedy všechny o trochu trpělivosti, každý den se expeduje několik set kusů a určitě veškeré objednávky byť s trochou zpoždění dorazí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
Take jsem si knihu objednal uz 6.10 a i kdyz stale neprisla mi, ani pritelkyni jsem klidny, uz ji mam prectenou v anglictine a tak se moc tesim na oficialni ceskou verzi skoro z povinnosti :)

Mam jen vyhradu k prekladu samotneho nazvu, kdyby tam bylo "Tradingem k živobytí" pripadalo by mi to prirozenejsi, ale berte to jen jako takove stengrovani :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...