Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Upozornění: Tradingem k bohatství v prodeji!


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 180
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý večer,

výborný počin, vydat něco pro "nás neangličtináře". Knihu jsem si objednal, kéž by tak přišla zítra, ať mám o víkendu co číst :-)

[bold]Každopádně díky touto cestou všem, kteří se na tomto podíleli [/bold](trošku do vydávání knih vidím, tak držím palce, ať se rozpodá !).

Přeji hezký večer.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Výborný počin gratuluji !!!
Pane Martínku z reakcí zde jsem pochopil že máte cosi společného s vydavatelstvím Impossible, s.r.o. Zadal jsem do vyhledávače název nakladatelství bohužel však nic , nakladatelství nemá www stránky ? Já vím vypadám jako šťoural , ale fakt že je náklad omezený a já nemůžu zjistit jak je velký přesto že mě reklama nabádá k rychlé koupi jinak by mohlo být pozdě mi přijde podivné . Potom mi přijde také zvláštní že objednávku nelze odeslat bez souhlasu že dávám dobrovolně k dispozici svá data která budou poskytnutá distributorovi proč si nemohu knihu objednat a zároveň vyslovit nesouhlas s poskytováním osobních dat třetím osobám ?Víte mohu odeslat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Víte mohu odeslat souhlas se zaškrtnutým rámečkem (Souhlasím s tím, aby mé osobní údaje poskytnuté v rámci objednávky vedl vydavatel v automatizované databázi zákazníků a údaje poskytl vydavateli publikace, společnosti Impossible, s.r.o., která zajišťuje prodej i distribuci knihy.) a později zrušit svůj souhlas a budu vyřazen z databáze ( možná) . Vypadá to však tak že pokud nedám souhlas s poskytnutím osobních dat společnosti Impossible, s.r.o. objednávka se neodešle a proto si zákazníku trhni nohou . Mé otázky nejsou bezdůvodné již několikrát se mi stalo že mi domu chodí nabídky od společností o kterých jsem nikdy ani neslyšel kde asi vzali moje osobní data ?

No i přesto jsem si knihu objednal a ještě jednou děkuji všem jenž se podíleli na vzniku tohoto díla . REN

PS: omlouvám se za předčasné odeslání předchozího článku

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rendo,

objednavkovy formular, veskere jeho nastaveni i text v clanku je vytvoren redakci financnika, takze to neni otazka na mne, ale ciste na Petra s Tomasem.

Impossible neni vydavatelstvi. Je to spolecnost provozujici nekolik webovych portalu a nejvetsi vyvojar mobilnich aplikaci v CR a vetsi casti stredni a vychodni Evropy. V cele zalezitosti figuruje tato spolecnost predevsim jako investor.

Naklad je omezeny, ale samozrejme v pripade vyprodani budeme uvazovat o dotisku.

Pokud jde o osobni data - spolecnost Impossible dostane jen data, ktera jsou nezbytna pro doruceni knihy na Vasi adresu. Tato data _nebudou_ v zadnem pripade dale skladovana ani s nimi nebude ze strany Impossible nakladano jakymkoliv zpusobem, ktery by Vas mohl poskodit. Nebudou predana tretim stranam a po vyrizeni objednavky a vyrovnani vsech financnich zavazku budou z databaze Impossible, s.r.o. vymazana.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň,
skvelé, že už aj do týchto končín zavítala kniha v nám blízkom jazyku. Bohužiaľ, keďže do SR ju nie je možné objednať, nenašiel by sa niekto z kolegov z ČR, kto by ju pre mňa objednal? Všetky s tým spojené náklady by som, samozrejme, uhradil.
Ak sa nájde ochotný človek, prosím, nech sa mi ozve na mail z profilu, aby sme sa bližšie dohodli a nemuseli zahlcovať diskusiu.
Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

X-etra: A. Elder se v tehle knizce zameruje na zakladni principy fungovani trhu + zakladni metody technicke analyzy, ktera funguje stejne v komoditach, akciich i Forexu. Navic se venuje i oblasti psychologie, ktera je take dulezita ve vsech trzich. No, kouknete se na obsah a zvazte sam, jestli pro Vas ma vyznam...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Elder je základ. přes to jede vlak. a druhá kniha je taky skvělá.
i když na psychologii je možná větší "kadet" Douglas. ale přes toho nejsem v obraze. to musí někdo jiný...
Každopádně investice do Eldera je 100% tutovka. kdo váhá koupit tuto knihu, tak je váhavý střelec.
nemluvě o podpoře nakladatele, aby tu bylo podobné literatury víc. já teda Eldera v angličtině mám, anglicky umím dobře, ale toto jsem objednal právě z výše uvedeného důvodu.
a propos: už jste mi to poslali?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to X-etra
To co ti napisal Martinek, stim sa neda nic len suhlasit. Ja cim dalej sa pohybujem v tradingu zistujem, ze citat treba vsetko. Ja sa venujem tiez Forexu a knizku a este v cestine podla obsahu co som si cital tu: www.financnik.cz/exe/tradingem-k-bohatstvi/ je toho tam v obsahu napisane dost a precitat si treba aj toto: Co se v knize dozvite? Tam je popisane vselico o psychologii, moneymenezmente a hlavne su tam rozbrane aj rozne systemi z oblasti TA(technicka analyza). "A dolezita vec vsetko je v cestine! Toto je velmi dolezite!" Tiez som si niekedy precital par veci a fajn, uz viem zopar veci a idem si nieco skusit. A hlavne som si cital na fore sekciu o FOREX, ale treba si precitaj aj o komoditach a ine sekcie. Hlavne som nechcel citat komoditny manual a len koli tomu, ze sa chcem venovat Forexu, ale stale som sa stretol zniecim comu som nerozumel a odopoved bola aj v komoditnom manuale. Teda, treba citat vsetko dostupne ohladne tradingu. Preco? Nikdy nevie clovek co sa mu kedy zide, ak chce pokracovat v tejto oblasti a dosiahnut to co si vyticil. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To X-etra:

Vas dotaz je zajimavy. Jestli mohu, dam Vam i svuj nazor na vec:

Stat se traderem nelze na zaklade precteni jedne knihy, nebo na zaklade absolovovani jednoho kurzu. Skutecne, takova kniha ani kurz neni a kdo tvrdi, ze tuto nabizi, pak je podvodnik a lhar. Kazda kniha a kazdy kurz Vam neco prinese, nekdy je dobrych informaci vice a nekdy je dobrych informaci mene. Stat se traderem znamena nikdy nekoncici studium. Po case studia se dostanete k realnemu obchodovani, avsak zjistite, ze muzete prijimat nove a nove informace, ktere budou prohlubovat Vasi schopnost vydelavat v trzich penize.

Me Elder prinesl hodne. Nekdo tvrdi, ze Elder knihu opsal, ja mohu ukazat jine "svetove spicky tradingu", jejichz knihy jsou obslehnute napr od Wyckoffa. Kazdopadne, pro me je podstatna sama informace a ne, kdo tuto kde rekl prvni. Proto rikam, ze mi Elder prinesl velmi mnoho, rozhodne mi dal zaklad pro dalsi studium psychologie, analyzy a v posledni rade take money managementu. Mam-li byt uprimny, jeste jsem nenasel tolik kompaktni knihu, jako je kniha Eldera.

Netvrdim, ze se jedna o nejlepsi knihu na trhu, tvrdim, ze je velmi kompaktni a zacinajiciho tradera seznami se vsemi aspekty uspechu pri obchodovani na burze. Obchodovani neni o jednom indikatoru nebo jednom systemu.

Nemohu Vam rici bezte a kupte ji. Toto rohodnuti je na Vas. Me v zacatcich pomohli vzdy recenze, ktere me privedli k dobrym kniham, mezi ne patri i Elder.

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby


To X-etra:

Pokial Vám je lúto penazí tak si ju nekupujte.

Informácie ktoré v tej knihé sú majú veľkú hodnotu (aspoň pre mňa).

Predstavte si že z celej knihe najdete len jednu jedinú vec ktorú budete môct použiť v vo vašom obch.systéme,MM, a v Psychologi. Spravíte velký krok v neustálom v napredovaní. A potom to porovnajte s cenou za ktorú sa predáva. :)

Vtej knihe najdete dosť informácii nato ,aby ste si vylepšil svoje obchodovanie.

Ja osobne som si vďaka tejto knihy vylepšil všetky tri časti obchodovania.

Vrelo odporúčam.

Marián


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...