Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Upozornění: Tradingem k bohatství v prodeji!


Doporučené příspěvky

Dobrý večer ,

X-etra , když jsem objevil woodieho CCI tak jsem byl přesvědčený že už podle jiného systému obchodovat nechci jenom WCCI a hotovo bylo to jasné rozhodnutí hned po prostudování jeho manuálů . Ovšem když jsem systém začal testovat na FOREXU zjistil jsem že mi tam ten systém vůbec nefunguje prostě mi nesedl , ale říkám jen svůj subjektivní názor jinému fungovat může a jistě funguje . Proč to píšu , myslím že člověk by měl studovat obchodování jako celek i když se chce věnovat jen jedné záležitosti to znamená že i když budete obchodovat Forex potřebujete znát i ostatní záležitosti, aby jste mohl uvažovat komplexně ve všech směrech je to přesně tak jak píše Libic nebo pan Martínek .

Rozhodně zakoupením knihy neprohloupíte , z jiných diskusí vím že se jedná o velice kvalitní literaturu a třeba časem přijdete na chuť i komoditním trhům .

Hezký večer REN

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 180
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

[bold]
Zdravim, mal by som zaujem si objednat knihu ale kedze som zo Slovenska je to momentalne problem. BOl by niekto ochotny mi ju objednat, a zaslat na slovensko? Zaplatim samozrejme vopred

Inou cestou sa k nej asi nemam moznost dostat...

p.s. Jaro87 odkial si? nemohol by si mi tu knihu prostrednictvom kamosa z ciech zakupit a poslat ked sa vratis s kurzu na SK? ..taktiez zaplatim vopred..

vopred dakujem [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Slovenští tradeři,
jestli se spolu rychle domluvíte, objednám knihy sám a odešlu jako balíček do SR 1 osobě, která je následně rozešle dále (nebo předá na slovenském setkání). Mělo by to jít poslat dobírkou (platba při doručení u vás), která bude sice dražší, ale při větším množství by to neměl být problém.
S traderem G. jsem domluvený zvlášť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer ,
Nechci rozumovat , ale říkám si proč se kniha neposílá i na Slovensko vždyť koncový zákazník poštovné zaplatí . Já mám na Slovensku spoustu zákazníků a vždy posílám zboží formou dobírky a poštovné není nijak tragické . Když někdo koupí knihu tady a pošle jí na Slovensko musí se to prodražit dvakrát , jedno poštovné zaplatíte v Čechách a druhé poštovné zaplatíte z Čech na Slovensko to nemá logiku . Tak proč vlastně nelze knihu poslat na Slovensko ?

Hezký večer REN

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rendo,

investor se k tomuto kroku rozhodl na zaklade svych duvodu. Faktem ale zustava, ze dobirka teto knihy do SR by byla skutecne pomerne dost draha a snazime se proto najit lepsi reseni, ktere by umoznilo levnejsi a efektivnejsi pristup slovenskych zajemcu k teto knize. Urcite cesty uz mame, ted jde jen o vyjednani oboustranne vyhodnych podminek. Pripada mi hloupe a zbytecne prodavat tuto knihu na Slovensko za temer dvojnasobnou cenu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vazeni slovensti pratele,

V pondeli 9.10. odpoledne jedu autem do Bratislavy a pravdepodobne budu schopen po ceste od distributora vyzvednout knihy. V utery odpoledne se vracim. V pondeli 16.10. jedu pres Bratislavu do Banske Bystrice, z Bystrice odjizdim ve ctvrtek 19.10. vecer, nebo v patek do obeda. No a skoro cely listopad se budu pohybovat v Bratislave a Banske Bystrici.

Takze kdo mate zajem o knihu a moznost me na mych cestach zastihnout se ozvete na email androfx@seznam.cz

Milon

Link to comment
Sdílet pomocí služby



PŘWJI VŠEM HEZKY DOPOLEDNE,

chtel bych vsem podekovat za toto vydani teto KNIHY.doufam,ze budou i dalsi,a dalsi,a dalsi.
skvela vec je ,ze je bcestine.sioce anglicky umim,ale cestina je cestina..jen tak dal.
uz jsem si ji objednal,a myslim si ze mi velice rozsiri obzor,a posune me dal do sveta burzy..at komodi,forexu...atd.

dekuji vsem

LUKY (tu)
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak už mám knihu doma a vrhnu se na ni ještě dnes večer. V angličtině jsem ji se slovníkem přeložil,ale v češtině to je určitě lepší :o) Kniha vypadá velmi dobře!
Díky klukům z Finančníka i Martinkovi za usilí které vynaložili aby se zrodila tato kniha. Díky moc a přeji mnoh sil a odhodlání do dalších takových počinů!
Škoda jen,že nemá tvrdý obal jako originál,ale chápu že je o to levnější :o)

Ještě jednou díky chlapi!

Kahiros
"Můžeš dokázat cokoli, pokud opravdu chceš a jsi na to psychicky připraven"

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...