Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra nastaveni grafu


Aamer

Doporučené příspěvky

klasicky přístup pro přidání studie Analysis>Studies v levém slupečku vybrat příslušnou studii a přidat jedna se jmenuje: Time Range Highlight (a pod ní je ještě jedna, podobná) (zatržítka Hide Study si nevšímej), nastavení je prosté druhý způsob je možná trochu složitější (ale musím ho tu prodat, když jsem na něj přišel dřív než na ten výše uvedený): Color Background Based On Alert Condition Zde tři obrázky s nastavením, barvu pochopitelně nějakou stravitelnou, demonstrativně jsem to zkoušel se žlutou. Na posledním obrázku je časová podmínka, opsal jsem ji ze Sierry a změnil čísla , která připomínala hodiny - moc tomu nerozumím, ale funguje to, když jsem napsal ty časy obráceně, tak se barvil celý den a ne jen vybraný úsek) doufám, že to pomůže

29896

29897

29898

29899

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

prosím o radu.

jak udělám to, abych pokud něco nakreslím na grafu #1 tak mohl kreslení upravat i na grafu #2 ? ...

např. na grafu #1 si nakreslím na hrubo nějakou SR ... na grafu #2 vidím, že zakreslená SR by chtěla drobně posunout nicméně na grafu #2 na ni nelze kliknout a upravit a musím to tak dělat na grafu #1 :(

děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, prosím vás nevíte někdo jestli existuje nějaka studie do sierry, která by mi zobrazila kolik ticků je zvdálenost od grafu k high nebo low. A také vzdálenost grafu od EMA? Zkoušel jsem procházet všechny studie které jsou v sierra k dispozici, ale u žádné jsem nenarazil na to, že by uměla toto zobrazit. Díky za jakýkoliv tip.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahoj, při přenastavení v chart settings potom co dám apply změnu kterou jsem provedl - se mi graf přenastaví a hned začne znovu přepočítávat do původních settings. At zkusím změnit Timeframe, sessions cokolik graf se po minutě znovu přenastaví do původního stavu - Nikde v Advanced setting 1,2 nemám link s jiným grafem ani jinou funkci která by nadřazovala nastavení jiného grafu pro tento. Nesetkal se nekdo s podobným problémem??? díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Karler Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj, při přenastavení v chart settings potom co
> dám apply změnu kterou jsem provedl - se mi graf
> přenastaví a hned začne znovu přepočítávat do
> původních settings. At zkusím změnit Timeframe,
> sessions cokolik graf se po minutě znovu
> přenastaví do původního stavu - Nikde v Advanced
> setting 1,2 nemám link s jiným grafem ani jinou
> funkci která by nadřazovala nastavení jiného grafu
> pro tento. Nesetkal se nekdo s podobným
> problémem??? díky moc


Pardon - měl jsem chartbooku graf s funkcí overlay který ty dva grafy používal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, lámu si hlavu s následujícím: viz. screenshot -nahoře jsou adjustovaná data NQ. Evidentně v nich vždy několik týdnů chybí. -dole jsou neadjustovaná data Jsou to naprosto identické grafy (zkopírované), jediný rozdíl je v nastavení Continuos Contract. -nahoře: Date rule Rollover, Back... -dole: none Jak je sakra možné, že to udělá tohle ? U trhu YM mám stejné nastavení a je to OK - normální kontinuální data. Nemáte někdo tip??? H.

30712

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak už to mám :) celý odpoledne a večer v pr... :) V nastavení Rollover nesmí být nastavené žádné kontraktní měsíce, nebo musí odpovídat nastavení v General (tzn. skutečné reálné kontrakt. měsíce odpovídající trhu). Já jsem tam měl, nevím proč (?????), zaškrtnuté všechno. H.

30713

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...
  • 8 months later...
  • 6 months later...
×
×
  • Vytvořit...