Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra nastaveni grafu


Aamer

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...

muzete poradit cim to je ze pri vlozeni trhu pod hlavni graf pro intermarket divergence se mi trh TF rozjede a vytvari mi to takove male gapy ? viz obrazek

www.sierrachart.com/image.php?l=1399497401498.png

rozjede se mi to presne o minutu, svicky mam na lichych cislech a mely by byt na sudych.. www.sierrachart.com/image.php?l=1399497753290.png


moc nevim co s tim, poradite nekdo prosim?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

romanrak: Musíš si nastavit v Global Symbol Settings (teď nevím, která to byla záložka) hodnotu komisí
www.sierrachart.com/index.php?l=doc/doc_GlobalSymbolSettings.php

Bugsy: použij třeba studii "Autoretracement Projection" a nastav si 3 úrovně (0; 0,5; 1) a metodu na retracement
www.sierrachart.com/index.php?l=doc/doc_TechnicalStudiesReference.html#s169

kdo hledá, dříve nebo později najde...

Z.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Měl bych dotaz ohledně následujícího.
Ve videu od Wema ohledně obchodování z Macu jsem viděl jak má Wem rozloženou pracovní plochu. Vpravo má okna s OF, která jsou 3 pod sebou. Pokud na nějaké klikne, tak se zároveň aktivuje příslušné trading okno. Jak prosím toto v SC nastavit? Myslím tím to, že když klikne na okno třeba s trhem YM aktivuje se mu trading okno YM.
Dále by mne zajímalo jak nastavit, aby po příštím restartu tyto trading okna částečně zastrčené třeba dole jako je to v tom videu držela poslední nastavení pozice okna.
Nějak se mi toto vůbec nedaří nikde najít jak nastavit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj, bojuji s Overlay - prosím o radu.

na hlavním grafu (YM) mám zobrazeny další trhy přes OVERLAY - zde vše funguje.

problém nastává, pokud chci aby SC překreslovala mnou zakreslené SR zónydo trhu, který je v overlay ... toto mi funguje spolehlivě jen u primarního trhu (tzn YM který není jako Overlay), na další (např. NQ) se mi to nedaří ... lze to vůbec?

na YM mám nastaveno "LINK" z grafu na který zakresluji ale nepřenese se to do overlay...

děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 months later...

líbí se nastavení odlišného barevného odstínu v noční seanci proti RTH - jistě je to vidět i podle rozdělených volume profilů, ale to zvýraznění je příjemné. Nemůžu to najít ani v Sieře samotné, nedaří se mi chytit ani na Finančníkovi nějaký tip. Mohl by mě někdo nasměrovat ?
děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...