Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra nastaveni grafu


Aamer

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...

Nazdar všichni,
po nějakém čase jsem se vrátil k Russellu, chci jej natáhnout do Sierry a nejde to. V r. 2012 - bez problémů. Všechny ostatní minis - bez problémů a mini Russell nic. Zadávám TFH3-FUT-NYBOT. scid. V supportu Sierry je vzor jinak, ale to je zcela špatně. Neporadil by jste někdo jak na to, jestli se něco změnilo či co ? Dík.
Bořek Janda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Som sim-live ale mám problém, pretože mi nezobrazuje moje finwin nastavenia studies. V menu analasys ich mám zaškrtnuté ale nezobrazuje mi všetky.Niečo mi ukazuje, niečo nie. Skontroloval som celé studies ešte raz ale nenašiel som problém.CCI14 zobrazujel, CCI50 nie, EMI takžiež nevidím, odpočítavanie zase ide, volume vidím.Myslím, že to nebude výkonom počítača, mám 2 jadrový procesor 2,1.Program som opätovne naštartoval ale stále nič.Poraďte prosím
:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stiahol som si v Sierre historicke tickove data pre jednotlive expirovane kontraktne mesiace. Realtime data feed mam od ZenFire. Potreboval by som v jednom grafe spojit jednotlive kontraktne mesiace historickych dat od Sierry s datami aktualne obchodovaneho mesiaca od ZenFire a mat to v jednom celku tak aby som z toho vedel aj obchodovat.

Vedel by mi niekto poradit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím,

skús ísť do nastavenia Chart - Chart Settings a po otvorení okna v ľavo dole máš 2 okienka s aktuálne otvoreným kontraktným mesiacom a pod ním prázden, kde cez voľbu find vyberieš iný kontraktný mesiac, čiže aktuálny a pod okienkami zaškrtni automat. rollover symbols.Vyskúšaj, treba sa s tým trošku pohrať

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj, nevím si rady s přenášením S/R úrovní z jednoho grafu na druhý. Pokud jde o přenost mezi samostatnými cenovými grafy, pak to jde jednoduše přes Chart Settings a Copy Chart Drawings From Chart. Potíž je, že nevím, jak S/R úrovně přenést na Overlay graf. Viz obrázek. Na levé půlce se zobrazuje ESko a jako jeho overlay pak YM a NQ. Přenést S/R ze samostatného grafu ES na ES není problém, ale jak to udělat pro YM a NQ, které nemají samostatné Chart settings. Nemá s tím někdo zkušenost? Děkuju.

25688

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Milan1968:
k bodu 2 - v záložce Trade zatrhneme Open Trade Window For Chart (otevře se okno pro obchodování z grafu) , zde pak klikneme na "M" a otevře se podlouhlé okno kde asi uprostřed je řádek Confirm z něj se otevře okénko se 4 řádky, zde si vybereme, co chceme mít s potvrzovacím okénkem a co ne . Možná to lze jinak, ale to jsem nekoumal, takto to jde určitě.
k bodu 3 - opět v záložce Trade je položka Show Order Fills , (zde zatrhnout nebo naopak)
nakonec k bodu 1 - nevím

ahoj petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzin:
všiml jsem si z diskusí, že jste přešel od NT k Sierra Chart. Já podnikám podobnou akci. Seznamuji se se Sierrou, procházím různá diskusní vlákna a zkouším v programu. Zatím mám data od IB, která mi v NT stačila, protože jsem v NT nepoužíval Volume Profil ani Numbers Bars. Jsem si vědom, že pokud budu tyto dva nástroje používat v Sieře, že budu potřebovat ticková data. Ale zatím trochu tápu i v otevírání grafů z pohledu time frame, zdroje a kontraktních měsíců. Ze stránek Sierry jsem vyčetl, že IB dodává do Sierry historická denní data pouze za poslední rok. Jsem zvyklý pracovat s grafy: denní s historií cca 2-5 let, 30min s historií cca 150 dní a 2 min s historií cca 10 dní. Jak nejlépe tyto grafy otevírat? Denní asi ze zdroje SC Historical Data, ty 2min ze zdroje IB jako intradenní. Nevím jak ty 30min. Když to otevřu ze zdroje IB, tak nevím, jak spojit různé kontraktní měsíce, zadávám pouze poslední kntr. měsíc. Když to otevřu ze zdroje SC Historical Data s kontinuálním kontr. měsícem, tak pak z toho denního udělám 30min, ale cenově se liším od 30min z IB. Nevím, jestli jsem se dobře vyjádřil. Prosím o radu, jak byste ty 3 grafy s různým time frame otevíral za předpokladu, že mám pouze Sierru a IB. A dále prosím o radu, kde v Sieře spojit kontr. měsíce. Toto bylo v NT docela snadné.
děkuji za pomoc, Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...