Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra nastaveni grafu


Aamer

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

mám problém s daty , koupil jsem si od sc magicu další data. Nikdy se mi to nestalo. Standartně přes F5 je v sierre počet dní 45 , je potřeba to změnit počet dní ,aby se v sierre zobrazil třeba rok v datech. Bohužel ani po změně však zůstává jen jeden měsíc. Máte někdo , prosím radu???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim,
po delsi dobe jsem se mohl trochu venovat paper - ale v nove verzi Sierry, i kdyz je tam dost novych veci, neco nevim JAK?
- napr drive jsem mel otevrena dve okna soucasne s ER a ZM v jednom cgartbooku, ale ted ta nabidka noveho okna zmizela, jsou jen nejake pracovni plochy, ale to se mi nedari dat dohromady?
- je tam Study traba LSMA, ale kresli to jen bay nebo line, ale aby to byla "barevna" nulova linka dle Wooodieho, to neni? nevita jak?
- jeste jeden z praxe, mam kazdy chartbook dle expirace ulozen, neni lepsi ty stare treba 2006 vymazat? aby nezabiraly misto?
dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to romang:
diky za rychle rady .
- vyzkousim, ale mam dojem, ze nabidku "Window" v tom upgradovanem Sierra nemam, uvidim dnes, dam vedet
- o to LSMA jsem si to tak tajne myslel, ze to neni presne co ve Woodiem
- jenom dodam, ze se tim snazim obejit to, ze mi nefunguje Woodieho system (drivejsi problem s kiwissstuf...!) a pri jeho pkusu o opetovne nahrani vseho jsem nasel, ze odkaz na Ftrader.de na stazeni knihovny ftrader.dll uz nefunguje, takze jsem kdysi vse odinstaloval a nyni jsem chtel znovu nahrat, ale nenasel jsem, takze Woodieho nemam
- jenom OT - stale jsem si myslel, ze initial margin na ER2 je kolem 2.000 USD a dnes jsem se podival na IB a marginy a je tam u RE2 3.868./3.094 USD (init/mainten) - je to skutecne tak? (napr na YM je 3125/2500)
- diky a omluva za mozna hloupe otazky, ale nemel jsem dva mesice moznost byt s vami :-)

Tonda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj, nabidku Window na horni liste jsem nasel na stolnim PC, ale nenasel jsem na notebooku, kde jsem nahraval sierru pozdeji a nevim jak ji tam dostat. je tam ruzne - konci to OBCHOD, NASTAVENI, NAPOVEDA. Ale nemam tam Window, a nevim jak ho tam dodat. ja vim, ze to mam dost zamotane, jeste jednou omluva
dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

antmat:
tvůj problém je způsobený tím, že na stolním PC máš SC v anglické verzi (zde lze uspořádání oken ovládat v záložce window), zatímco na notebooku máš českou verzi Sierry (v té ovládání oken chybí). Pokud si na notebooku nastavíš: Global Settings (horní lišta) - General Settings (první nabídka) - Language (vpravo dole) a zvolíš English, tak stačí Sierru zavřít, znovu se přihlásit (otevřít) a zobrazí se ti úplná nabídka pro ovládání okna.
Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Richard:
diky za pomoc, je topresne ono, zmenil jsem nastaveni Language a "Window" se objevilo , nevim proc v ceske verzi neni?

to Romang:
v sekci Analysys mam Woodies Built in (aktivni) , abych tedy mohl pouzit Woodieho, mel bych v general settings vpravo dole zaskrtnout defaultne nastaveni Woodies Built_In ? je tam totiz ftrader SW_czi, i kdyz zaskrtavaci okenko nemam zaskrtle? nebo musim znovu instalvat Sierru (upgradoval jsem ji asi pred mesicem
dik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

antmat

Předně sorry za ten můj poslední off topic - odešel jsem od rozepsanýho příspěvku a už to bylo.

Já v General Settings nikdy nic nezatrhával - na grafy jsem vždycky prostě aplikoval to co jsem potřeboval jenom z menu Analysis, nebo jsem si nejdřív ze Studies vytvořil svůj vlastní setup a ten si pak uložil jako analysis. Ta volba V Gen Set. asi způsobí že se ta zvolená analysis bude aplikovat na každé otevřené okno - ale nepoužívám to, tak za to ruku do ohně nedám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím mám problém se sierrou, koupil jsem si data od scmagic a nastavil počet dnů v sierre více než standartně 45 přednastavených v sierre. Nikdy se mi tp nestalo, vždy se soubor rozšířil tak jak jsem potřeboval , ale ted tam visí jen poslední kontraktní měsíc tj prosinec 2007 a nic víc. Máte někdo zkušenost ??

Díky

Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lukasr,

možná bude nejjednodušší kouknout na začátek na velikost otevíraného souboru jestli jsou tam vůbec všechna data (jestli nenastal nějaký problém při ukládání dat). To by mohlo napovědět kde je problém. Pokud jste koupil 2sec. data tak ten soubor bude mít odhadem řádově 150MB. Pokud tam ty data nebudou tak cca několik MB.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...