Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra nastaveni grafu


Aamer

Doporučené příspěvky

nazdar ludia prosim vas moze mi niekto poradit ohladom tohto problemu? stava sa mi ze vo vela grafoch ktore sid am nacitat sa mi jedna usecka velmi taha dole a robi mi problemy si pekne natiahnut graf aby bol prehliadnejsi, mohli by ste mi poradit akotento problem vyriesit? prikladam foto a takisto moze mi prosim poradit ako ziskat dlhsie casove obdobie aby som si mohol zobrazovat weekly charts?pretoze ja mam rozshat natahnutia dat iba 7 mesiacov ako to mam zmenit dik moc prikladam obrazok

4686

4687

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

zdravim, mam taky mensi problem ktoremu absolutne nerozumiem, mozno ze je sposobeny tym ze mam len trial Sierry, ale akonahle chcem nieco zmenit na polozke CS - CHart settings , tak mi zmizne kompletne cely graf, proste mam sierru, horny panel v nej, a pod nou velku ciernu obrazovku :) , v podstate v tom chart settings ani nemusim zmenit nic, staci ze len to navolim, necham tam vsetko tak, a dam OK, a aj tak to zmizne. Skusal som vypnut a zapnut sierru s neulozenim nastaveni, a ked opatovne nacitam tie data ktore som mal, tak stale tam je len cierna obrazovka, neviem fakt :( nikto sa nestretol s podobnym problemom ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vodafone22,

>nazdar ludia prosim vas moze mi niekto poradit ohladom tohto problemu? stava sa mi ze vo vela grafoch ktore sid am nacitat sa mi jedna usecka velmi taha dole a robi mi problemy si pekne natiahnut graf aby bol prehliadnejsi, mohli by ste mi poradit akotento problem vyriesit? prikladam foto


Podla mna mas problem v zdroji dat. Neviem odkial ich tahas, ale poskytovatel ma asi diery v odfiltrovavani nezmyselnych udajov, ktore posiela uzivatelom a tak sa ti do Sierry dostanu aj taketo uletene ceny, ktore Sierra samozrejme zobrazi.

Kef


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsetci,

viete mie poradit ako si na jednotlivom bare vykreslit 2 vodorovne ciary, ktore by ten bar rozdelili na tretiny? T.j D=High - Low; ciara jedna v urovni High - D/3, ciara dva low + D/3; Samozrejme by som rad, aby sa tieto ciary dynamicky posuvali spolu s meniacim sa high a low.

Vopred vdaka
kef

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

to PetoU: candlesticks jsou různě dlouhé, pokud máte klasický time frame, tj. jedna svíčka reprezentuje např. 3 min. na TF3 a během 3 minut může cena udělat 2 ticky, ale taky 3 body, proto rozdílnost délky svíčky, pokud chcete, aby byly všechny svíčky stejně velké, tj. aby každá reprezentovala stejnou část ceny, tak použijte nastavení range bars, kde podle nastavení třeba RB1 bude jedna svíčka dlouhá přesně 1 bod.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nie nie ja som to vobec tak nemyslel :) ja som to myslel tak ze pocas toho ako Scrollujem s mysou, a beham po grafe, tak ono tie usecky sa menia podla toho ako scrollujem, cisto napriklad na zaciatku obchodneho dna su tisic dolarove pohyby, a ja to vidim skoro ako rovnu ciaru Chop :D,ale ked trosku poscrollujem smerom doprava tak az vtedy sa zacnu tie pohyby crtat, proste nieje defaultna velkost candlesticku realtime....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj Standy40,
pokud ti jde skutečně o backtesting, tedy o testování na historických datech, tak potřebuješ jen software pro grafy, třeba tu Sierru a historická data. Bracket trader, ani účet u IB nepotřebuješ. Historická data se dají dohledat různě po fóru. Takže jen nahrát data a testovat.


ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj!

Mám takýto problém:
V Sierra chart (data od IB) sa mi vykreslujú 5min. sviečky iné ako na Barchart.com. Problém je pravdepodobne v tom že Sierra a Barchart používajú iné časi vykreslenia sviečok (close, open ...)
Vie mi niekto prosím poradiť ako v Sierra chart nastavim iný čas pre vykreslovanie sviečok (chcem ho zosynchronizovať s Barchartom).
Ťažká otázka, ale dúfam že sa niekto nájde kto mi poradí.

Štefan.

P.S. Čas mám samozrejme nastavebý podľa atómových hodín (Atomic clock).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...