Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Přes koho obchodovat ?


tronak

Doporučené příspěvky

Broax , z IB mam jeden prevod do mesiaca zadarmo, takze to problem nebude, pouzivam ich asi 2 roky len nie na akcie. Je to asi zaujimavejsie len ma irituje ta ich hrozna obchodna platforma a grafy, to je naozaj tragedia, ale poplatky su mile to treba uznat.
kramnik vdaka za tip pozriem to ToS , najma ma zaujima platforma.
alter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 138
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

alter Napsal:
-------------------------------------------------------
> Broax , z IB mam jeden prevod do mesiaca
> zadarmo, takze to problem nebude, pouzivam ich asi
> 2 roky len nie na akcie. Je to asi zaujimavejsie
> len ma irituje ta ich hrozna obchodna platforma a
> grafy, to je naozaj tragedia, ale poplatky su mile
> to treba uznat.
> kramnik vdaka za tip pozriem to ToS , najma ma
> zaujima platforma.
> alter

Dal bych Ti přímo odkaz ohledně toho přechodu z IB k ToS,ale majitelé finančníka si odkazy nepřejí a já je v tom repektuji. Je to jejich server. btw. seš pořád short na HPQ!? ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

WMT je lenoch líná,to je fakt. Uvažoval bych o němspíš na delší držení díky dividendám. Sice teď je yield 2,3% celkem nezajímavý,ale na druhé straně, pokud půjde WMT podobně "do nikam" nebo nahoru může to být dlouhodobě dobré. WMZ už 33 let zvyšuje svoji dividendu a payout ratio je pouhých 29%,takže by s dalším zvyšováním neměl být potenciálně problém a dividendy jsou celkem jisté. Ale pro tradera je to asi nezajímavý titul .
Ten HPQ námbalancuje na EMA200, tak bych možná pohnulse SLtrochu dolů. Alekdoví :-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sám jsem zvědavej jak to dopadne. Příští týden bude možná klíčový. Banky oznamují výsledky a masáž už začíná. Bank of Ameria dala BUY na Goldmany , šéf FEDu z Minneapolis tvrdí, že zlepšení ekonomiky je díky zřetelně zlepšujícímu se prostředí (asi má na mysli deflaci za dveřmi, tragické non-farm payrolls a další perličky) za dveřmi...

Do penny stock bych nešel. Je to naprostá loterie :-). Vsadit si Sportku přijde častomnohem levněji a výhry mohou být srovnatelné :-D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám podobný názor ohledně překoupenosti akcií. Z mého pohledu jsou drahé, ale jak, to ukáže až následující výsledková sezóna. V Čechách mě momentálně nenapadá vůbec nic,co bych chtěl případně koupit. V USA je to o něco lepší, ale i tak čekám na lepší ceny. Přikláněl bych se i k retestu březnových low. Otázkou je, jestli to tam"Double Team" pustí,nebo opět zaplaví trh smrští pozitivních očekávání a dat, ktará se budou každý měsíc zpětně revidovat dolů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

jizera

ohladom komisii treba hladat na nete nejaku porovnavaciu tabulku ako toto

www.deepdiscountfutures.com/

ta stranka z FIO je sadzobnik poplatkou u Fia , co je samozrejme velmi predrazene

co sa tyka CFD, ak hladas minimalne naklady, tak CFD vobec nepripadaju do uvahy, pretoze vacsina CFD je niekolkonasobne drahsia ako na burze

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

kramnik Napsal: ------------------------------------------------------- > Mám podobný názor ohledně překoupenosti akcií. Z > mého pohledu jsou drahé, ale jak, to ukáže až > následující výsledková sezóna. V Čechách mě > momentálně nenapadá vůbec nic,co bych chtěl > případně koupit. V USA je to o něco lepší, ale i > tak čekám na lepší ceny. Přikláněl bych se i k > retestu březnových low. Otázkou je, jestli to > tam"Double Team" pustí,nebo opět zaplaví trh > smrští pozitivních očekávání a dat, ktará se budou > každý měsíc zpětně revidovat dolů. Z čistě technického hlediska si myslím, že se trh(S&P) doplazí k hodnotě 1500, kde vytvoří 3 vrchol a potom, vzhledem k celkovému mizernému stavu US ekonomiky.... To asi zase pěkně žuchnet zpátky k hodnotám 800-700. Jestli to tak dopadne, tak se už teď těším na ty parádní výprodeje kolem hodnoty indexu 800-700. :)

12212

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud se týká odkazu na Fio, který jsem vložil, nebylo to proto, že bych si myslel, že je fio nejlevnější, ale proto, že se někdo ptal na poplatky jednotlivých ECN a mohl si z toho udělat představu. Bohužel žádný český broker nemůže obchodovat přímo na US trhu a musí tam jít vždy přes US prostředníka. Pak jsou poplatky nutně vyšší. Musí v části poplatek obchodníkovi zahrnovat jak poplatek českého obchodníka, tak fee pro US brokera. Proto jsou domácí brokeři při obchodování v USA dražší. Pokud si někdo vybere českého brokera musí to respaktovat a Fio je pak levnější variantou.


Airmike Napsal:
-------------------------------------------------------
> jizera
>
> ohladom komisii treba hladat na nete nejaku
> porovnavaciu tabulku ako toto
>
> www.deepdiscountfutures.com/
>
> ta stranka z FIO je sadzobnik poplatkou u Fia , co
> je samozrejme velmi predrazene
>
> co sa tyka CFD, ak hladas minimalne naklady, tak
> CFD vobec nepripadaju do uvahy, pretoze vacsina
> CFD je niekolkonasobne drahsia ako na burze


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...