Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 285
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pavle,

se ctenim grafu valcil na zacatku asi kazdy, ale hodne brzy se to podda. :-) Vzdycky je potreba jen vynasobit pocet ticku (minimalni pohyb ceny), ktery je v danem useku grafu zachycen, cenou za 1 tick. Jestli Vam neni jasny nejaky konkretni priklad, dejte sem odkaz spolu s Vasim komentarem, at je jasne jak ctete graf Vy a v cem je problem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

dobrý večer všem,

začal jsem sledovat graf cukru a měl bych jeden dotaz, který se týká, podle mě, formace dvojitý vrchol.

Zajímalo by mě, jestli se v grafu SBH07 nachází formace dvojitý vrchol??? je to období přibližně polovina dubna až polovina května 06. Zrovna tento případ mi není jasný, pokud se vůbec jedná o tuto formaci...

Mohli byste mi toto, prosím, vysvětlit?

Zde je odkaz na graf: www.futuresource.com/charts/charts.jsp?s=SB1%21&o=&a=D&z=650x450&d=medium&b=bar&st=MA%284%2C9%2C18%29%3B

Děkuji. Maxx

Přeji Vám hodně zdaru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

o tom muzem spekulovat. vzhledem k tomu ze je to komodita a deni graf, tak bych taky radsi videl tan DT vetsi, ale jinak by se o tom dalo uvazovat. klicove je, alepson pro me ze 18,25-50 je pro me resistance a nekde po prorazeni 17,5 bych prodaval.

tak a ted ty pajiku. jak jsi to myslel? a proc ne DT? sam tyto formace obchoduji, tak prahnu po kaze nove informaci.
diky

P.S. navic se tam tvori pekny trojuhelnik. takhle zpete ta TA funguje paradne co? :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...