Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GENESIS-PROGRAMOVANIE STRATEGII


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak ja si myslim,ze je ten program vybornej.Je jasny ze do zacatku je drahej ale s funkcema co ma to pro pokrocily asi nebudou vyhozeny penize.
2 Lukas : mel jsi asi spis hodit obrazek,protoze treba to s tim semaforkem je divny....Jinak mi to taky hazelo error.Nejdriv malo mista,pak nevim proc a pak kdyz jsem stahnul jen dva mesice na osahani tak dobry.Ted to necham prez noc tak doufam ze se to stahne komplet...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to lukasr: bohužel budeš asi muset stahovat znovu :( Semafor bys ale potřebovat v demu neměl (aspoň myslím).

to Mcwoj: jsem také pro diskréční přístup, ale je zajímavé zjistit, jak může např. SL nebo posouvaný SL znehodnotit systém. Prostě si můžu vyzkoušet alternativy, které ručně normálně nemohu. Využití programu by se dalo rozepsat na stránky...

Nevím si s pár věcmi rady, můžete mi někdo poradit?

1) Jak zadat podmínku s nějakou hodnotou? (např. TCCI je o "hodnotu" větší jak CCI)
2) Jak, nebo jakou podmínkou specifikovat trading hours? (př. jen od 15:30 - 18:00)

Děkuji

Jarda101

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Stahl jsem si sofware genesis a hned po spusteni se mi zobrazi okno abych zadal Customer ID a Password. Tohle se mi zobrazi ihned po prvnim spusteni. Program mi vubec neoznamil neco o vytvoreni pracovniho account jak sem se tady docetl. Ihned mi tam skocilo ze mam zadat ID ktere bohuzel nemam. Nevite co s tim?
Dik za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim zdajsi komunitu, hraju si s Navigatorem, ale nejak se mi nedari celkem zakladni vec .. nedari se mi zadat aby moje strategie 'koupila' nasleduji bar na hodnote o jeden tick vyssi nez bylo predchozi high .. neustale mi system kupuje nasleduji bar na hodnote open .. je dost mozne ze jsem nekde neco prehledl .. dekuji za pochopeni

diky za radu a preji pevne nervy a trpelivost (i se mnou) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevim jestli je to dobre - SNAD ti poradi nekdo to ma zmaknuty,ale zkus :
And Time in GMT > 1530 And Time in GMT > 2200
ale je to bez zaruky - zkousel jsem to az ted,ale nestiham to zkontrolovat a musim letet tak na to kouknu zase az se vratim....At se ti dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den zdravím všechny tradery

Mám dotaz ohledně programování v genesys
V mém obchodním systému mám asy takovýto postup. Obchoduji pozičně a otáčím pozice k otáčení požívám jeden klouzavý průměr EMA19, když vstoupím do pozice tak první 4 dny nesahám na základní stoploss a až po 4 dnech posouvám stoploss na EMA19. můj stoploss je zadaný vždy na 2 pozice.
Jak tento systém naprogramuji do genesis.

IF Croses above (AvgHL,movingAvgX(Close Of market1,19,0))

Je to správně a teď jak k tomů přidat tu podmínku o posouvání stoplossů.

Děkuji za odpověď Medonos

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...