Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GENESIS-PROGRAMOVANIE STRATEGII


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rád bych se zeptal Petra s Tomášem

Otec má otevřený účet u PFG a když jsme se ptali u jeho brokera jestli jde Genesis propojit s jeho účtem tak nám bylo zděleno že tento sofware je pouze určen jako analytacký a není určen k tomu aby se přes něho obchodovalo a přímo v něm se zadávaly příkazy na nákup. Vy jste říkali, že máte tento software propojený právě s účtem u PFG. Psali jsme dopis přímo na PFG ale nikdo nám neodpověděl neporadili by jste nám na koho se u PFG můžeme obrátit s dotazy na propojení tohoto softweru.

Děkuji za odpověď

Medonos

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

já skutečně netuším proč někomu funguje/nefunguje napojení na PFG. Já svůj Genesis na PFG napojený mám, nebyl s tím žádný problém. Bohužel PFG je obří společnost a má mnoho zástupců a evidentně ne všichni vědí, jak program napojit, tak je pro ně zřejmě pohodlnější tvrdit cokoliv jiného.... Opravdu netuším, proč vám to někdo chce nebo nechce napojit na PFG, opravdu netuším, proč někomu jdou nebo nejdou zadávat příkazy. To je skutečně třeba si vykomunikovat každý individuálně s PFG. Jak jsem říkal, program napojený na PFG je, jedu takhle já i další, navíc PFG má program na svých www i oficiálně v nabídce. Ani já ani Petr však nejsme oficiální reprezentanti PFG. Samozřejmě, až bude dokončena registrace PFG v ČR a naše partnerství s PFG nabude určité platnosti, pak budeme schopni směrovat podobné věci na konkrétního člověka u PFG, momentálně tomu tak ale zatím ještě není. Děkujeme za pochopení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Genesis Trade Navigator nema nic spolecneho s PFG. je to jina firma. TN muzete mit i u jineho brokera. zalezi jen na nem jestli ho nabidne a jestli zdroj dat bude fungovat. takze se zeptejte u Manu jestli by jejich data feed fungoval s TN. jeste dost klinetu dela to ze maji TN nezavisle na frond endu brokera. tedy vidi data v TN ale zadavij iprikazy do front endu co maji od brokera. je to levnejsi. ale jak rikam, budete se muset zeptat. u IB o tom silne pochybuju a nesel bych do toho i kdyby to nabizeli.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, potřebuju radu please.

Genesis mi výrazně zkresluje výsledky automatizované strategie a to tak, že mi ignoruje všechna vyhození na stop lossu. Nevíte co s tím? Místo toho aby v Summary ukázal výsledek o několik tisíc menší, ukáže total profit o cca 100% větší! :(

Vytvoří se normálně graf a "Summary okno" všech obchodů, v kterém jsou uvedena všechna pozitivní i negativní čísla ale úplně beze ztrát SL (neobjeví se ani v "total net profit", ani "total losers", ani v "largest loss", nejsou započítané ani v "Avarage loss" atd). Jen se záhadně vždy k hodnotě SL přiblíží "Max Intraday drawdown" a "Largest drawdown in win".
NEBO TO TAK MÁ BÝT? díky

Jarda101

P.S. Když zadám aby se danná strategie objevila v price grafu, tak není vůbec žádný problém. Všechny stop lossy tam jsou, takže si ručně výsledky zaznamenám, ale samozřejmě bych chtěl aby genesis projel ty roky nazpět za mě...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...