Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GENESIS-PROGRAMOVANIE STRATEGII


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Snad nevadí, že to dám sem. Protože jsem u IB a nechci to zatím měnit, díval jsem se na jejich nabídku dat. Snad se v tom někdo orientujete víc než já. Pro doplňování intradeních dat je ta nabídka za $663/yr která jsou ještě zpožděná. Když bych chtěl realtime musel bych ještě vybrat příslušnou burzu nebo nabídka za $1009.80/yr obsahuje vše co je za 663 plus realtime. Že by to byl takový výhodný balíček Díky

3124

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, prosím o radu. Stáhnul jsem si Genesis dle návodu na finančníku, spustil, zaregistroval, nechal stahovat, ale nic mi to neukazuje - myslím - neotevřu žádný graf. Když dám nový graf, otevře se, ale je prázdný. Semaforek je zelený.
Když dám telefonek - nejde mi zvolit možnost End of day updating.

Mám zkusit odinstalovat? Znovu stáhnout? Nebo dělám někde chybu?

Díky moc.

Honzajss

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jak dlouho se ti to stahovalo?Ja tahal jen dva roky a stejne jsem to musel nechat prez noc.Ale to End of day updating jsem mel normalne funkcni...Jestli se ti data stahovaly jen par minut tak bych to zkusil nainstalovat znova,protoze si myslim ze tam muze byt instalacni chyba.Jinak nevim... Ja se taky zeptam - jde udelat kdyz me zajima jen ER2 a YM intradenni aby se mi stahly jen tyhle data?Diky....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: PD
Stahovalo to asi hoďku což není moc, nemám zas moc rychlej net. Zkoušel jsem různý věci a několikrát a po asi dvacátým updatu a různých stahování se mi možnost stáhnout EOD data umožnila, tak jdu zkusit. PS: myslíš že to půjde odinstalovat a znovu nainstalovat? .. Díky

To: krezby
už se to tu řešilo, dej registraci - nebo tak nějak se to tam jmenuje - a pak vyplň potřebné údaje, heslo a id Ti to pak napíše.

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Jean-Pierre : urcite jo.Ja to musel udelat trikrat.nikdy mi nedobehl update az do konce....Jednou to bylo urco kvuli mistu.Tak jsem to hodil na jinou cast disku,ktera byla prazdna a mel jsem ji na neco jinyho a uz to bylo v pohode.Stahoval jsem jen dva roky a ted to vsechno zabira 1.53GB takze tech dat je fakt pozehnane...Tim spis ze jich tolik nepotrebuju kdyz mi jde o ER a YM....Projdi jeste jednou to vlakno,kde co nastavit viz. setting,modry telefon...Takl drzim palce at to jde

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...