Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GENESIS-PROGRAMOVANIE STRATEGII


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prima, zkusím sem vložit kód, na ER2 5minut, kde je jako vstup ZLR jako výstup Stop a Profit Target. Je možné si s tím zkusit pohrát, zkusit jiný časový pásmo nebo index. Teď to jde jen Long. Můžete zaškrtnout i Short ale ten vychází hůř. Pokud to importujete, tak by Vám to mělo ukazovat tuto Equitní křivku.

3226

3227

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bezva, funguje to, tak sem ještě dávám kód pro systém, který je podobný tomu co Petr ukazoval na e-mini, jako studii2. Je to velmi podobný tomu systému, jehož Equitní křivky jsem vložil na předešlou stránku tohoto vlákna. Má to filtr Momentum a na korekcích to vstupuje limitními příkazy pro několik tiků. Tyto příkazy se s každým novým barem přibližují nebo vzdalují na základě klouzavých průměrů. Target dělá totéž a mění se i během obchodu. Je to prima hračka. Pokud si s tím pohrajete a nastavíte, možná zjistíte, že podle toho můžete snadno celkem úspěšně skalpovat. Po nějaké době lze rozeznat vstupy s malou pravděpodobností úspěch a vyhnout se obchodování proti formacím a u pivotů. Takto, jak je to nastavené není zaškrtlé Limit Order Fills. Po zaškrtnutí bude equita negativní ale jak jsem již psal, jdou s tím dělat zajímavé věci.

3228

3229

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jardo, někam si ten soubor GLB stáhni.
1. zmáčkni File
2. zmáčkni Import Library
3. roz'tukni si čtvereček vedle bílého pole a najeď si na ten soubor GLB, který sis uložil
4. zmáčkni Import
5. dej OK


Tímto jsi to dostat do Genesisu. Teď zmáčkni vedle semaforu srp a kladivo. Dále Strategies, najdi si jméno strategie (ER2 5min Skalpík 2) a na ten 2x rychle ťukni. Otevře se Ti strategie. Když zmáčkneš Run vytvoří se Ti Report. Vedle máš tlačítko Chart a zde již by Ti to mělo ukázat Equitní křivku.
Když chceš strategii vložit do grafu, musíš mít nejprve otevřen správný graf a nastaveno časové pásmo (viz Tomášovo video). Ťukneš pravím tlačítkem do grafu. Najedeš na Apply Trading Strategy To Charts, vybereš požadovanou strategii a dáš Add.
Pokud budeš dělat změny v nastavení strategie, tak na grafu se Ti projeví, až když zmáčkneš Save.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli je tu někdo kdo velmi dobře umí programovat v Genesis a chtěl by konzultovat jednotlivé problémy? Já to docela ovládám,ale vždy se najde něco co nefunguje tak jak má a protože support genesis je katastrofální, zřejmě jiná cesta neni. Jsem z Plzně, ale Praha by taky nevadila.

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Traders! Mam problem s Genesis... Program sem nainstaloval a zacal do vsecho zkouset,ale pak sem se rozhodl oszkouset autobacktest(stejne jako ve videu). Jenze udelam vsechno jako ve videu,ale vysledkem jsou same nuly.... Proste furt dokola na kazdem grafu same nuly u vseho(v tom konecnem Summary) Kdyz si zapnu graf,tak je jen kraticky-par dni,tak dam:Get additional history a uz tam jsou stejne data jako na videu,ale stale to nejde... Diky za napady...

3277

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
jen takový malý dotaz ohledně programování v Genesis. Potřeboval bych vyřešit podmínku, kdy CLOSE aktuální svíčky bude větší než CLOSE svíčky, která se nachází 2 svíčky před ní a zároveň aby ta předcházející svíčka splňovala podmínku RSI > 75). Snažím se dát do kupy svůj vlastní OS, ale ještě potřebuju odfiltrovat pár ztrátových obchodů. Snad jsem se vyžvejkl, že je to z toho pochopitelné :D
BTW: na www.woodiescciclub.com jsem slyšel přímo od Woodyho že nás opětovně poctí svou návštěvou, konkrétně tuším 4.-5.6. tohoto roku? že by překvápko v podobě další jeho návštěvy? :)
díky a úspěšné obchody přeje Chris

----
Many of life's failures are people who did not realize how close they were to success when they gave up.
- Thomas Edison

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...