Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

wallstreeter
jestli tady jsi, měl bych ještě pár otázek na striker.S panem Lembákem jsem zatím nemluvil - rád bych si před hovorem s ním ujasnil nějaké věci. Na jejich stránkách je k dispozici 10 obchodních softů.Jen šest obsahuje i grafy. Z toho čtyři jsou placené.Nikde jsem nenašel info o tom, zda u placených jsou v případě live účtu data zdarma nebo se platí zvlášť.Stejně tak u free aplikací s grafy jsem nenašel, zda data ve stejném případě jsou placená či ne a kolik event.stojí.

U placených softů jsem nenašel dema - nedovedu si představit, že si otevřu live účet a teprve potom se budu učit soft a zjišťovat jestli mi vyhovuje či nikoliv.Já si radši za soft připlatím, ale nechci kupovat zajíce v pytli. Mimochodem, jestli u nich máš live, jakej soft požíváš (jestli to není tajemství)?

Ten RT6 dolarů není zrovna málo.Existuje možnost snížení - nějaká domluva, počet obchodů v měsíci, atd. ?

A poslední, u forexu jsem našel několik typů účtů.Denní, swing, poziční a ještě jeden?. Nikdy jsem neobchodoval u futures brokera forex takže trochu nechápu. Jo, u jednoho toho účtu je RT 10 dolarů. Není to trochu moc?

Omlouvám se, že tě tak zneužívám, ale momentálně bych rád ukončil svůj několika měsíční výběr brokera a ty jsi mi s tím trikerem padl do noty.

Díky Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

to wallstreeter:

uz niekolko mesiacov papertradujem na SOL trader (OEC Trader) a tato platforma sa mi javi ako vynikajuca, pretoze nemusim pisomne zadavat prikazy, ale vsetko ovladam z grafu cez Trade Mode mysou.Po uspesnom backteste by som chcel otvorit ostry ucet bud u Striker, alebo u OEC.Uz som aj hovoril s p. Lembakom a ten mi oznamil, ze RT u nich je 9 USD.Naproti tomu u Open e Cry je RT len 5,12 USD.Marginy pre ID su zhodne u oboch brokrov.
Prosim vas, pokial uz obchodujete na ostro u Striker, zasluzi si Striker takuto komisiu, alebo lepsie by bolo cez OEC, pokial nepozadujete full service.Resp. ste tak casto v spojeni so svojim brokrom, ze naozaj sa tato volba vyplati??
Ja som sa docital na OEC webu, ze SL maju na servere, takze pokial mi vypadne v pozicii net, nic sa nestane.A inak brokra nepotrebujem k svojmu obchodovaniu.
Druha vec, prosim Vas, ake su rozdiely v poplatkoch za pouzivanie platformy, za zive data, resp. historicke data medzi oboma brokrami.Dik.

Prajem vela uspechov

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Platforma SOL (Striker-on-line) je naprosto totožná s platformou od OEC. Za užívání platformy nic neplatíš. U obou brokerů platíš jen poplatky z obchodů a jak popravdě píšeš OEC je má nižší.
Záleží pouze na tobě pro co se rozhodneš, nejde to postavit na otázce, zda si to ten nebo onen broker zaslouží, ale co od něho za očekáváš, co ti prostě může nabídnout.
Osobně nejsem ješte tak zběhlý, abych si mohl dovolit levné věci.

wallstreeter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

OpenEcry mi zatim prijde jako velmi levna (dokonce levnejsi) alternativa k IB. Jejich demo je bohuzel jenom na 2 tydny, ale da se s nimi domluvit nejake to prodlouzeni.

nevite nekdo od koho berou data, jaka maji clearingova centra a vubec jak jsou na tom se spolehlivosti a pod? ptal jsem se na tyto veci na chatu v platforme OEC Trader a nejak se jim nechtelo odpovidat . . . (nebo tu otazku jenom prehledli . .. )


dekuji

mur

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Abych řekl pravdu, nevím od koho berou data, ale rozhodně jsou to data stabilní a nikdy (od února 07) s nima nebyl problém. Před cirka měsícem zprovoznili napojení i Sierry, sice jen v simu což stačí. Jinak bych to přirovnal taky jako dobrou alternativu k IB.

Jinak na otevření účtu mají minimum 5000 USD.
wallstreeter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to corporate: máš možnost se připojit buď jako "production" nebo jako "simulation" = sim. Simulační má sloužit na testování a zkoušení a production na "ostrá data". To se jenom domnívám, protože to spuštěný ještě nemají i když to na stránkách sieerachart již prezentují. Nepátral jsem však jaký je rozdíl mezi těmito variantami, jen mě napadá, že v ostré verzi budeš moci obchodovat přímo ze sierry, což ze simu nejde. Bohužel to není všechno vychytané i když se snaží, o problémech a řešeních se dá hodně najít na sierra supportu. Apropos: k tomu, aby ti běžela Sierra musíš mít 4 level.

Pokud vím, běží to doposud jenom jako simulation i když data jsou naprosto totožná s ostrými daty v platformě OEC.
Mě se jejich platforma líbí, protože je velmi intuitivní (spoň pro mě), přirovnal bych to k TNT a ještě k tomu to propojení se sierrou je prostě perfektní.
wallstreeter

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...