Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Zdravím,

psal jsem si s jedním chlápkem z Open e cry. Je pravda, že když si u nich otevřete účet (5000 USD), máte k dispozici live data a platformu zdarma a i když vůbec neobchodujete, tak neplatíte žádné měsíční poplatky? Platíte např. za vedení účtu něco? Velice se mi zamlouvá jejich platforma (totožná se strikerem), ale u strikeru mají vyšší komise + 20 USD měsíčně za data, pokud neobchodujete.

Díky za reakce.

Úspěchy všem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Svjezmen:
ideálně se na to zeptat přímo u nich, pokud jste v kontaktu, tak budete mít info přímo od zdroje.
Shodou okolností jsem to zjišťoval včera a live data zdarma, platforma zdarma, nemají minimální objem obchodů za měsíc, tzn. žádné měsíční poplatky, ani za vedení účtu. Platforma se mi taky líbí, i když na grafy budu připojovat Sierrru.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den děkuji zde diskutujícím, protože i s jejich pomocí se mi podařilo otevřít a naplnit účet a již provést i 1. obcho
přes OEC. Měl bych ješte otázku ohledně propojení sierry a live účtu od OEC. Mám jejich demo, které nyní již chodilo bez potíží. Nastravení v sieře bylo sim. account....., když nastavím prod. account... pro live účet sierra se s OEC nespojí.
Nechávám stejné uživatelské jméno i password jako na demo. Live i demo účet mají stejné uživatelské jmého.
Psal jsem na OEC zatím žádná odpověď. Mnoho úspěchů

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to vojta1970:
nevim, jestli rozumím úplně dotazu, ale musite mit dva loginy, jeden do Sierry a druhy do OEC Trader, resp. k vasemu uctu u OEC musite mit prirazene dva loginy, jedno heslo. Nemeni se login prihlaseni do Sierry, ale login pripojeni k OEC datum v Sierre.


ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Miro děkuju, ale úplně tomu nerozumím.
Můj demo účet i live mají stejné uživatelské jméno ale pozdílný passwort.
Sierra má své uživatelské jméno, a svůj passwort, ty jsem obdržel od OEC , když jsem otvíral demo účet.
Znamená to, že v sieře nastavení mohu ponechat a jen se zalogovat live účtem?
V nastavení sierry je kolonka Server:prod.openecry.com:9200 s druhou možností :sim.openecry.com:9200,ta mi bez poblémů chodí s demem,ale i s live účtem. Je potřeba při live obchodování mít zapnuto ten prod.
server, s tím to totiž nechodí. Resp chodí to s ním, ale musím sierru otevřít přes live účet v režimu sim. a pak to přepnou do prod. Porovnával jsem to z grafem z OEC trochu se liší, ale jen malounko. Indikátory sedí.
Takže otázka je třeba mít nastaveno Server:prod. opendecry.com:9200? Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
já jsem měl SC už před otevřením účtu u OEC, takže login a heslo pro přihlášení do SC jsem měl z registrace u Sierry, ne od OEC.

Login a heslo co používáte k příhlášení k live OEC použijte pro přihlášení k odběru real-time dat od OEC, musíte mít však 2 loginy, oba jsou spárované k vašemu live účtu, jeden vám slouží k přihlášení do OEC Traderu a druhý k odběru dat pro Sierru. Mělo by bý jedno jestli máte zdroj "sim" nebo "prod". Po pravdě ted nejsem u PC, kde mám Sierru a tak se nepodívám, jak to mám já, ale podle stránek Sierry by to mělo být jedno.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...