Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

to raulicek: Na převod by ti mělo stačit číslo segregovaného účtu a BIC (Swift) číslo. ABA číslo nepotřebuješ. Jinak co to je ABA číslo: http://en.wikipedia.org/wiki/Routing_transit_number . Přikládám obrázek převodu jenž je u KB. wallstreeter

4997

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To raulicek:
Ahoj, tak jak dopadl prevod penez? Dopadlo to? Ja ze se taky budu zrizovat u OEC ucet a take mam servis24 :)

To wallstreeter:
Ahoj, cetl jsem ze mas u OEC otevren ucet... Myslis ze by bylo mozne si s tebou popovidat trebas po skype, icq? Jestli ano,muzes psat do chatu na financniku?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,

psal jsem si s jedním chlápkem z Open e cry. Je pravda, že když si u nich otevřete účet (5000 USD), máte k dispozici live data a platformu zdarma a i když vůbec neobchodujete, tak neplatíte žádné měsíční poplatky? Platíte např. za vedení účtu něco? Velice se mi zamlouvá jejich platforma (totožná se strikerem), ale u strikeru mají vyšší komise + 20 USD měsíčně za data, pokud neobchodujete.

Díky za reakce.

Úspěchy všem.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to Svjezmen:
ideálně se na to zeptat přímo u nich, pokud jste v kontaktu, tak budete mít info přímo od zdroje.
Shodou okolností jsem to zjišťoval včera a live data zdarma, platforma zdarma, nemají minimální objem obchodů za měsíc, tzn. žádné měsíční poplatky, ani za vedení účtu. Platforma se mi taky líbí, i když na grafy budu připojovat Sierrru.

ať se daří,
Míra

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den děkuji zde diskutujícím, protože i s jejich pomocí se mi podařilo otevřít a naplnit účet a již provést i 1. obcho
přes OEC. Měl bych ješte otázku ohledně propojení sierry a live účtu od OEC. Mám jejich demo, které nyní již chodilo bez potíží. Nastravení v sieře bylo sim. account....., když nastavím prod. account... pro live účet sierra se s OEC nespojí.
Nechávám stejné uživatelské jméno i password jako na demo. Live i demo účet mají stejné uživatelské jmého.
Psal jsem na OEC zatím žádná odpověď. Mnoho úspěchů

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to vojta1970:
nevim, jestli rozumím úplně dotazu, ale musite mit dva loginy, jeden do Sierry a druhy do OEC Trader, resp. k vasemu uctu u OEC musite mit prirazene dva loginy, jedno heslo. Nemeni se login prihlaseni do Sierry, ale login pripojeni k OEC datum v Sierre.

ať se daří,
Míra

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Miro děkuju, ale úplně tomu nerozumím.
Můj demo účet i live mají stejné uživatelské jméno ale pozdílný passwort.
Sierra má své uživatelské jméno, a svůj passwort, ty jsem obdržel od OEC , když jsem otvíral demo účet.
Znamená to, že v sieře nastavení mohu ponechat a jen se zalogovat live účtem?
V nastavení sierry je kolonka Server:prod.openecry.com:9200 s druhou možností :sim.openecry.com:9200,ta mi bez poblémů chodí s demem,ale i s live účtem. Je potřeba při live obchodování mít zapnuto ten prod.
server, s tím to totiž nechodí. Resp chodí to s ním, ale musím sierru otevřít přes live účet v režimu sim. a pak to přepnou do prod. Porovnával jsem to z grafem z OEC trochu se liší, ale jen malounko. Indikátory sedí.
Takže otázka je třeba mít nastaveno Server:prod. opendecry.com:9200? Děkuji.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
já jsem měl SC už před otevřením účtu u OEC, takže login a heslo pro přihlášení do SC jsem měl z registrace u Sierry, ne od OEC.

Login a heslo co používáte k příhlášení k live OEC použijte pro přihlášení k odběru real-time dat od OEC, musíte mít však 2 loginy, oba jsou spárované k vašemu live účtu, jeden vám slouží k přihlášení do OEC Traderu a druhý k odběru dat pro Sierru. Mělo by bý jedno jestli máte zdroj "sim" nebo "prod". Po pravdě ted nejsem u PC, kde mám Sierru a tak se nepodívám, jak to mám já, ale podle stránek Sierry by to mělo být jedno.

ať se daří,
Míra

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím Vojto,

můžu se zeptat, ohledně poplatků u OEC, jestli něco platíte (data, založení účtu,..)? Obchodujete intradenně nebo pozičně? Jak dopadl Váš první obchod?

Díky za informace, mnoho úspěchů přeji..

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
K zalozeni uctu je potreba min. 5000 USD. Marginy k e-mini jsou 500 USD.
Fundovani uctu u brokera je mozne jen z vlastniho bankovniho uctu, takze nejde vyuzit napr. zminovany Financial (coz me vubec netesi)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jen doplním, margin 500 je pro YM, NQ a S&P, pro ER2 je to 1000USD. Jinak pokud budete chtít účet na papertrading, tak se platí 24,95 USD/měsíc.
Demo zdarma se dá prodloužit asi až na měsíc, pokud si u nich budete otevírat účet.

ať se daří,
Míra

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.