Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jen nejak nerozumim te hlasce,co tim mysli? Jeste se s tim nikdo nesetkal?
Pri nakupu: Max long (pri prodeji short) position sum=0, order would make position 1
Jak jsem psal, v nastaveni DOM jsem nic nemenil,v patek jsem obchodoval normalne a od pondelka mi to hlasi toto. Tak doufam,ze to bude tim nepodepsanym W-8BEN. Jen by me zajimalo, za jak dlohou dobu po podpisu by to teoreticky mohlo fungovat, abych vedel, ze problem je nekde jinde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

raulicek,
ověření W-8BEN jim trvá 1-2 dny (dle jejich supportu). Jinak nejlépe pak zkusit jejich live help na stránkách OEC, reagují tam docela rychle a me tam vždy pomohli. Takže klidně to zkus hned dnes, že si form podepsal, ale hláška přetrvává, oni ti přes číslo accountu ověří, kde je problém.

M

Link to comment
Sdílet pomocí služby

raulicek

no ja som prave podlatej hlasky usudzoval, pretoze ku kazdemu uctu sa mozu nastavovat limity , pre nejake zlozitejsie monejmanazmenty, mne nevezme do orderbooku order vtedy, ked tam uz mam nejaky setup pre dany instrument ktory ma povoleny limit x kontraktov a ked priravujem dalsie vstupy vystupy tak dalsie nevezme. prave preto ze limit prekrocil hranicu x a error znie povoleny limit pre kontrakty je x ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem s nima vcera odpoledne chatoval, a borec potvrdil, ze to je nepodepsanym W-8BEN a dal mi mail na nejakou osobu, ze mi pomuze. Tak jsem mu psal, ze jsem v utery podepsal na urcitem odkaze W-8BEN, tak mi napsal, ze to tam nikde nevidi a poslal mi novy odkaz, pak potvrdil, ze je to OK. Vcera mi to prikazy jeste nebralo, ale dneska uz to slapalo. Diky vsem za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

vinnie: zdravim, obchoduju momentalne jen spready taky pres OEC a najdu vzdy vsechny kombinace, ktere potrebuji, akorat, ze jsou prohozeny jednotlive nohy, tak to resim tak, ze proste misto nakupu spread prodam a pri ukonceni pozice koupim zpet, jinak myslim nejde vyresit nebo jsem se po tom aspon nepidil... doufam, ze jsem to napsal srozumitelne...

s pozdravem medrico

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

kefrin: zdravim, ted jsem se dival a ten spread tam je, otevri si lookup a do pole symbol napis specifikaci pro tento spread, ktera je ZW FTS +Z1,-N2 a je to... jak jsem psal vyse nekdy musis prohodit plusy a minusy, abysi spread nasel a tim padem spread prodat misto nakoupit, ale to je jen detail a neni to tento pripad, tento je klasicky...

doufam, ze jsem to popsal srozumitelne s pozdravem medrico

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...