Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

Tak jsem asi lama. Uz jsem se do toho tak zamotal, ze uz nejsem schopny zadat v Strategy trailing stop. Co delam spatne? Bracket 1 - 6BHO +10 OCO 6BH0 STP+4. To znamena ze mam profit nastaven na +10 s stop na +4. To chapu. Ale jaky ma vyznam Trailing stop factor? Myslel jsem ze kdyz je nastaven treba na +2, tak se mi automaticky posune SL o 2, kdyz se cena pohne o 2 ticky mym smerem. Kdyz to zkousim tak muj SL nepohne a nepohne. Jak toho docilit?
Diky
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...
  • 3 týdny později...
  • 4 týdny později...

zdravim uzivatele OEC,

pred par dny jsem nainstaloval misto puvodniho OECTrader v3.4 novou verzi 3.5 a krome par drobnych grafickych vylepseni se mi velmi libila zmena u vyhledavani a specifikace ruznych kontraktu... puvodni okno Contract Setup bylo nahrazeno oknem Lookup a pro me dost zasadne zmeneno... vyhledavani je ted podle me o dost prehlednejsi a intuitivnejsi, vyber nastroju a strategii (aspon podle me) byl rozsiren...

zadavani prikazu u ruznych strategii (spready, opce...) jsou take drobne pretvoreny a nyni, opet z meho subjektivniho hlediska, funguji lepe a jsou pochopitelnejsi...

na funkci Market Replay jsem vznasel dotaz pres email, ale pravdepodobne z duvodu nesrozumitelnosti, jsem dostal odpoved na jinou otazku, tak snad priste... budu zkouset dal... jinak jsem tuto funkci zkousel a dostal jsem se do stavu, ve kterem jsem zacal nahravat data z trhu, nahravala se ta jejichz grafy jsem mel zobrazeny, po skonceni nahravani jsem se prepnul pres Settings ikonku do okna, kde jsem videl nahrane trhy a kdyz jsem je chtel prehrat, tak se nic nestalo... takze momentalne budu jeste zkouset a hledat v manualu, pripadne to poresim opetovnym mailem na support OEC...

jestli nekdo ma zkusenost s touto funkci, necht se s nami podeli o svoji zkusenost...

az zase neco objevim, tak take nahodim info...

s pozdravem a pranim dobrych obchodu medrico...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jinak z grafu jde stáhnou takováhle tabulka,i na celý kontrakt. Jen nevím jak z ní zase udělat graf :)
Time;High;Low;Open;Close;EMA;EMA ;Slow;Fast;Slow ;Fast ;Vol
2009.05.04;1401.00;1397.50;1397.50;1400.50;1400,5;1400,5;0,0;0,0;0,0;0,0;223
2009.05.04 00:03;1401.25;1401.00;1401.00;1401.00;1400,5;1400,5;66,7;66,7;66,7;66,7;54
2009.05.04 00:06;1401.75;1401.25;1401.50;1401.75;1400,6;1400,5;96,7;96,7;96,7;96,7;40
2009.05.04 00:09;1401.50;1400.75;1401.50;1400.75;1400,6;1400,5;28,6;28,6;28,6;28,6;11
...........
Něco mám uloženo v počítači a pokud to někomu k něčemu bude rád ty data poskytnu. Vojta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

to vojta1970
kdyby sis ukladal minutova(denni) data, tak by sis je mohl importovat do ninja traderu a tam si je zobrazit. zkousel jsem to. jen si z daty OEC musis trochu pohrat v excelu, aby je ninja precetl.

takze kdo by si chtel uchovavat data pro pozdejsi analyzu, tohle je zpusob. je sice trochu pracnej, ale da se.

to me privadi k otazce: neposkytl by mi nekdo minutova data E-Mini Nasdaq a E-Mini Russell 2000 za posledni rok popripade pulrok? diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ukladani dat - data si z OEC ukladam pomoci Sierra Chart - je to sice trochu drazsi zpusob (za program se plati pronajem - na necely rok to nyni vyjde tusim nejak kolem 5 tisic), ale verim, ze se to vyplati (take je vyhoda, ze ji casto vylepsuji a je v ni spousta indikatoru, moznosti atd.).

Data bohuzel historicka moc nemam, poctive jsem zacal ukladat az nyni posledni mesic a pul. Kdyby nekdo historicka (stacil by bohate posledni rok/pulrok, jak pise v!tek) mel (idealne tickova), byl bych vdecny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,

rád bych se zeptal, stojím před důležitým rozhodnutím a to založení ostrého účtu u OEC. Mám jednu z otázek, která se týká elektronického podpisu, potřebného k uzavření smlouvy. Jaka forma by to měla být, jestli certifikační autorita např. přes Českou Poštu (post signum) nebo jen kopie mého podpisu ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marxtone|:
Ahoj, tim se vubec zabývat nemusíš, podepisuješ to přes jejich aplety, takže úplně v pohodě, celej proces trvá cca 25 minut, musíš mít naskenované doklady apod. a podepisuješ každou stránku (myslím je jich celkem 12) zvlást. Ty dokumenty, co podepises jsou navic uložené u tvého accountu a kdykoliv se k nim dostaneš, ale mužeš si je i vytisknout. At se daří a s prvnímm účtem ať vydržíš co nejdéle :-)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...