Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

  • 1 year later...
  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím, od 1.1.2015 je u tohoto brokera požadavek na zpoplatnění reálných dat od 1 USD. Máte s tím někdo nějakou zkušenost. Je to obvyklé i u ostatních brokerů k 1.1.2015?

Přišla mi od nich tato informace:
CME has always charged, but as of January 1 brokers could no longer submit a waiver to bypass this fee

Předem Vám díky za jakoukoli reakci.
W.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pro whitelake: dle e-mailu, který rozesílali někdy v prosinci, jde o tzv. Market data fees neboli poplatky za data, které si od ledna 2015 účtuje přímo burza CME. Nevím, jak je to u ostatních brokerů, ale předpokládám, že všichni tyto poplatky přeúčtují obchodníkům. Podle požadovaného nastavení je to pro non-profesional tradery max. 15USD měsíčně, což není taková hrůza. Spíš mě vyděsil dnešní výpadek platformy a webu OEC, který rozchodili až někdy večer.

Ivo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za informace. Snad někde zjistím, jak je to u jiných obchodníků. 15 dolarů není moc.

K výpadku mi v ten den psali toto:
We have been having issues with people routing to our servers this morning. Most of this is resolved and we are waiting for connections to cycle through and allow people to connect again.

Takže odpověď nic moc. W.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 3 týdny později...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ahoj,

v posledních dnech/týdnech jsem zaregistroval opakované výpadky platformy, většinou to začíná před 20.00 hod večer (například zrovna teď, když píšu 19:54) - reconnecting, mizí mi data a místo grafů mám jen prázdnou stránku, pořádně nejede ani web OEC. Někdy výpadek trvá pár minut, někdy hodinu i déle. Teoreticky může být chyba v mém PC, ale jinak všechno běží a taky je mi podezřelá ta "pravidlenost". Máte někdo podobné zkušenosti nebo vám všechno šlape, jak má?

díky za odpovědi
Ivo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ivoros: Ano i já zaznamenal dnes tj. 28/7/2015 výpadky v čase jak popisuješ a trvalo to min. do 21.35 hodin. Proto jsem už dál neobchodoval. Psal jsem M. Lembákovi (Striker), který mi psal, že je vše OK, což rozhodně nebylo. Pokud jsou výpadky je lepší neobchodovat !!! Měj se fajn, zdraví GQ

PS: Výpadky byly i včera cca po 20.00 hodině !

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...