Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dzink Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ja jsem ted vypadnul z cable, ta hranice se mi
> nelibi a navic mi IBFX zacalo zvetsovat spread,
> coz naznacuje, ze neco smrdi :) vzhledem k tomu,
> ze 9455 byl muj PT, jsem moc nevahal :)

to dzink:
Vdaka pockal som este par minutiek! A konecne mozem byt spokojny 100% tny zisk na EUR/USD! ;-)))
skoda ze som tak malo vlozil lebo je pondelok! ;-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PaJaSoft Napsal:
-------------------------------------------------------
> dzink: Tak tedy dnesni spready u IBFX byly fakt
> MOC hnusne... pokud nekdo ma zajem, urcite se mi
> doma zalogovalo presne kolik, kdy a na jak
> dlouho... (a ze to bylo moc a na dlouho bylo i
> krasne videt na chartech)... Kdopak obchodoval tak
> velke objemy, ze toho bylo treba?


ked to niekto umelo nahnal dolu o tolko tak sa to hadam aspon o 1/3 vrati alebo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzink: ja jsem videl nejaky podobny, doma zjistim presne maximum... docela zahul byl spread na EURUSD - pres 10pips na tomto paru je fakt docela velka troufalost...

Navic, pokud jsem se spravne dival, tak spread se natahoval, nikoli pouze po PPI, ale i dlouho po nem a to i v pripade, ze minutova volatilita (High - Low) treba na EURUSD byla JEN 2 pips... - stejne to pozoruju uz nejakou dobu, takze dedukuji, ze do sveho natahovaciho algoritmu zabudovali nejakym zpusobem "obchodovany objem"... - proste i v pripade, ze NENI pohyb desitky minut, neni ani volatilita (a tickove volume je smesne - do 5 jednotek za 1 ci 5 minut), tak v posledni dobe spread vyleti klidne na 2-3 nasobek obvykle hodnoty... - jaky dalsi aspekt do toho muze vstoupit nez velke mnozstvi obchodovanych prostredku?

Navic, ten spread se take velmi zajimave snizoval - dnes jsem to videl prvne, takze tezko rici, nakolik je to zmena trvala, ale pote, co natahli spread - treba na 10 pips u EURUSD, tak jeho snizovani nebylo v okamziku "kdyz uz to nebylo nezbytne nutne" (tak jak jsem byl svedkem v poslednich mesicich), ale POUZE v pripade, ze BID rostl... - takze dokud BID nerostl, ASK zustal v nezmenene vysi (klidne desitkyminut) a spread se vracel do normalnich hodnot POUZE v pripade, ze BID dosahl urovne ASK minus obvykly spread... - chces rici, ze je to normalni chovani? Pokud jo, nebylo tomu posledni mesice tak...

A stejne chovani gumoveho spreadu bylo i na jinych parech, ktere s PPI nesouvisely a ani nemely VYZNAMNE hranice, jak rikas... - takze byt tento aspekt lze vzit v uvahu (a co si budeme povidat EURUSD a Cable jsou majoritne obchodovane pary, ktere mohou rozhybat cely FX po celem spektru paru a jejich opacnych crosu), ale zrejme neni jedinym.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...