Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Miki01 Napsal:
-------------------------------------------------------
> buchel
>
> Povedal by som, ze podla toho co pises by to malo
> byt naopak.
> Ak sa totiz budu vyberat vcerajsie a dnesne zisky
> tak to pojde na sever, aspon na cable ...
> Vzhladom na to ze je uz 17 hod. a je piatok tak sa
> to uz asi moc hybat nebude.


Este sa musim vela ucit len keby to vyucne nebolo tak drahee! ;-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
nedá mi to, abych se s vámi nepodělila o část toho, co mi přeložil překladač na Felixových stránkách. Já osobně jsem se už dlouho tak nezasmála. Je to sice OT, ale troška srandy nikdy neškodí...:-)))))
.......Prosím ujistěte se že moje plány obchodování dávají smysl k vám předtím, než vykoná je sami o sobě účet. Žádný makléř je dokonalý. Já znám mého makléře Oanda velmi dobře, a já znám co čekat od nich, který je vysoko se rozšíří, který mohl být jak vysoce jako 20 pecek na některých těch obchodech, které já vezmu. Tak já plánuji společně a já jsem ochotný přijmout to riziko. Já neznám jaký druh makléře, kterého vy máte, já neznám jaký druh lumpáren, které oni hrají na vás, tak těšit nedělají vaše problémy makléře moje problémy. Jestliže vy jste nikdy vyměnili NFP zprávu o vašem makléři, a vy jste dali 10 miliónu na obchodu a oni strčí vám 100 pecek, a nenechají vy vystoupíte z vaší pozice pro 2 dny a vy skončíte jako prohrávání $100,000 na tom obchodě, a protože že banka odnáší váš dům, prosím nejsou přicházející klepat na mé dveře, žádat mě, aby spal přes. Má práce má sledovat to ven pro zdraví mého vlastního účtu, vaše práce má sledovat to ven pro zdraví vašeho vlastního účtu. Tak jestliže vy jste vsadili váš dům na obchod, který jde kyselý, a vytřete váš účet celku, prosím neviní mě z toho. Jít stát před zrcadlem a vinou osoba, kterou vy vidíte v tam pro to.
Anna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ten gap (gapy) byl na grafech zobrazen cca 2 minuty před 23.00 hod. Také kurzy a celý FX byl v pohybu, ale obchodní příkazy nešly zadat. Mohl by mi někdo ze zkušených objasnit, jak je to vlastně s otevírací dobou a co vlastně hýbe s trhem když nelze zadávat obchodní příkazy?

Díky
Rich

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Richee,
... a kdyz jsi trpelivy a houzevnaty, proste neco jako pionyr a nebo alespon jikricka a zadavas objednavky i 5 minut pred otevirackou jako o zivot a ono ti je to stale odmita... rekneme, tak co 5 sekund jednu objednavku .-), tak i stroj se splete a tu objednavku ti vezme i pred otevirackou... vyzkouseno u CMS, ...mnohokrat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...