Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sice trochu off topic, ale fakt mi to nedá:

Dnes jsem obdržel od CMS heslo od live účtu a chystám se na minilotech s úsměvem na tváři prodělat svých tvrdě vydělaných 500 dolarů. Chtěl bych jen poděkovat starým harcovníkům kteří do tohoto fóra přispívají za to, že mi ukázali, že to jde a díky nimž jsem se odhodlal to po tříměsíčním demu zkusit. Ono přeci jen demo je demo a live je live, tak jsem zvědavý jak to půjde. Sice teď asi nebudu mít na koleji za co jíst, ale snad si naši nevšimnou že jim nějak podezřele každou neděli mizí jídlo z lednice:-) Tak tedy díky pánové, tohle fórum je opravdu obrovským přínosem (tu)

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to radovan65

diky za odpoved.
jedes manual nebo AOS?
M1...tak to nei moc moje parketa.jelikoz pracuji a nemam v praci internet..tak to jisti H1,H4....
CETL JSEM ZE JEDES 10LOTU..to je..to je..to je..husty
nechci vyzvídat,ale zeptam se jen orientacne.jake pouzivas idikatory.pokud nechces nemusis odpovidat
jinak diky,a at se daří...:))))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LUKY,
manualne pro vstupuju a vystupuju, nekdy na PT a nekdy na MC! :-))). Indikatory ty, co tu zverejnoval SID ze sve dilny, zejmena jeho AOSy, ktere pouzivam jako indikatory. A SR (selsky rozum), cit a zadek co to vydrzi...
Mel jsem i obchody 30 lotu :-), ale to u toho clovek musi trcet, coz se mi prave ted nehodi... i kdyz to pak stoji za to... ostatne tak i tak...
Pokud znas AOS, ktery zapnes a jdes na koupaliste, sem s nim! :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chcem Vám poprosiť, nevite niekto kde by sa dali vždy pozrieť aktuálne úrokové sadzby hlavných obchodovaných mien na Forexe ako sú :
GBP, USD, CHF, CAD, JPY, NZD
alebo treba hladať jednotlivé krajiny vždy extra ?
Skutočne neviem kam tento príspevok prilepiť, ale pripadá mi táto otázka aktuálna pri menových pároch. Ak sa mýlim, prepáčte že ruším Vaše kruhy.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...