Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

Vcera jsem se snažil získat pár dolarů na tom trojnásobném středeční rollovru. Povedlo se mi to na GBP/CHF, kde úroky byly 16.65. Ale až teď jsem si všimnul, že u GBP/USD je úrok 24.00. Teď nevim, jestli jsem byl večer, tak unaveny, že jsem to přehlídnul, nebo ten úrok byl u CMS nějaký menší než 16. (protože GBP/CHF se mi zdál největší)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Retro Napsal:
-------------------------------------------------------
> Anglicky rozumím, (vím že teď také zveřejní
> američané údaj jobless, což je počet
> neuskutečněných pohlavních styků ?), jen nechápu
> proč ten důraz. :)


..to vis, ze jo,... pak jsou vztekli a delaj bordel po svete, aniz by pecovali o greenbiefall...vid?? :D :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JPY Gross Domestic Product (QoQ) (3Q F) 0:50 0,5%
JPY GDP Annualized (3Q F) 0:50 2,0%
JPY GDP Deflator (YoY) (3Q F) 0:50 -0.8%
JPY Money Supply M2+CD (YoY) (NOV) 0:50 0,7% 0,7%
JPY Broad Liquidity (YoY) (NOV) 0:50 2,1% 2,1%
JPY Bank Lending (YoY) (NOV) 0:50 1,1%
JPY Bank Lending Banks (YoY) (NOV) 0:50 1,1%
JPY Bank Lending Banks Adjust (YoY) (NOV) 0:50 2,1%

Tohle je z jednoho českýho serveru

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jinak ještě k tý zitřejší nezaměstnanosti USA očekávám že se vrátí ze 4.4 na 4.6 % jak byla v září, ne li dokonce na 4.7%. Všiml jsem si jak u kanadské tak uSA nezaměstnanosti, vždy po snížení v jednom měsíci následuje návrat na původní hodnotu následující měsíc, asi záleží kolik nevyřízených složek si nechají do dalšího měsíce, jinak celkově hodně žádostí prvouchazečů o podporu v minulém měsíci , více než obvykle a taky se mi nepodařilo najít výsledky o počtu ukončených pracovních smluv v minulém měsíci, mělo to vyjít v úterý ve 13:30 ale výsledky jsem nikde nenašel, nemáte je někdo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím

tak jak to dnes vidíte, čekám že do odpoledních hodin bude dolar mírně oslabovat, takže jsem long od časného rána, a po 14:30 se uvidí, nějaká menší panika by neuškodila, ale víme jak to chodí výsledek je často odlišný od prognóz hlavně pokud bude zase revize z minulého měsíce kladně vysoko. Někde na anglickém fóru jsem četl tyto slova jistě pocházejí od nějakého filozofa.

"Pokud se to stané poprvé je to náhoda, pokud se to opakuje podruhé může se to stát, pokud se to opakuje potřetí je to něčí úmysl."

Překlad není doslovný, tak mě prosím nekamenujte, angličtinu není moje hobby.

Takže dnešní kladná revize NFP z minulého měsíce by byla již třetí v řadě, což se doufám nestane.


Jinak je dneska je tu nějak mrtvo. :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Teqa

jasně že entry 30-35 pips daleko, SL 30-35 pips včetně spreadu a double entry 60 pips daleko a děj se co děj, nějaký naskakování vyskakování do protisměru, nic pro mne. No a samozřejmě číhaná na sencorův tunel, dnes čekám že by se mohl po dlouhé době ukázat na mém monitoru když jsem měl minule smůlu. bral bych to jaky předčasného ježucha. :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...