Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to all:

Daří se Vám někomu v tomto týdnu vydělávat na majors? Jak se to tak pořád plácá na místě, tak mě vůbec ne:-) Přitom za minulé dva týdny jsem zdvojnásobil účet, ale to je jen tím, že to nejsou moje prachy:-) Naštěstí jsem jen na demu a snažím se forex postupně vstřebávat, taky díky tomuto fóru, ale zajímalo by mě, jakou Vy zkušenější uplatňujete v těchto dnech strategii. Jestli skalpujete, nebo vyčkáváte... Děkuji za odpověď

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jay: pro vetsinu lidi jsou takovyhle dny neprijemny, minuly dva tydny to jelo moc hezky. Proste obcas to jede a vydelava se a obcas je to mizerny a chce to spis opatrnost. A ty obdobi se stridaji. Taky mam tenhle tyden lehky minus (ale diky tomu, ze jsem se zapomel pri statistice a nedal entery na ISM, jinak bych zda se byl malinko v plusu :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je to hlavně o sebekontrole. Jak jsem chtěl rychle rychle nahnat ty menší ztráty ze začátku týdne, zbrkle jsem nabral ještě větší. Kdysi tady někdo napsal moc hezky, že jsou tři druhy pozice, long, short a nebýt v pozici. To se mi moc líbilo a speciálně ta třetí je asi hodně důležitá:-)
Tak ať se daří! Za chvíli tady máme ECB..

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...