Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

bigbull

no nesedí u mašin ti správní řízci, ale jinak by už cable olizovalo 1.95, po prvním zaseknutí jsem měl cuky zavřít to ale držím takový data se jen tak navidí a nečekám že by se někdo stavěl proti. V neděli večer to japonci přihřejí, dopoledne evropa svátkuje a amíci posilnění a dobře naladění po svátcích si nenechájí ujít oplatit evropanům toho zařízlýho krocana na den díkuvzdání. :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lisakus:

Uvidime odpoledne, zatim se to k jakymukoli pohybu moc nema...
Mozna mi to jenom prijde, ale na 1.3353 - 1.3368 bych to videl na mensi support...
Jestli se koukam dobre, tak na USD/JPY je peknej swapik. IBFX na svych strankach tvrdi, ze pri long by byl swap 1,35 USD na minilot... To uz skoro zaplati spread... :D

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stejně jako skvělé ekonomické (státní) výsledky v této republice, mě nepřestává překvapovat "protiamerický komplot". Takový data a ono se skoro nic nestalo.Chápu, že skoro nikdo nepracuje, ale i tak, někdo přeci jen pracuje a když si uvědomím jak málo stačilo, aby EUR vystřelilo jak raketa, tak tady by asi musela přijít zpráva, že Evropa zavírá krám, aby se to konečně pořádně hnulo. Se...... mě.
Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vážení spolutradeři,
v první řadě mi dovolte, abych Vám všem popřál veselé a hlavně bohaté velikonoce, hodně amerických vajec a skvělé obchody do budoucna.
Za druhé, si dovolím položit otázku, která je sice hloupá, ale zatím stále tápu.Pro informaci na různá data FA používám Bloomberg, ale skutečné výsledky vyhlášení se tam objeví po neskutečně dlouhé době,(pakliže nehledám špatně).Je nějaký link na stránky, kde se data zveřejňujou v relativně krátké době? Jde mi hlavně o čísla, nikoliv obsáhlý komentář, který díky své angl.stejně budu těžko louskat.

Díky za odpověď a ještě jednou pěkné velikonoce.
Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trigor: bud forexfactory.com nebo via IRC - zde na financniku je o tom patricne vlakno (room #newsroom). To IRC ma nevyhodu tu, ze ne vsechny zpravy tykajici se FX maji tu podobu jakou prezentuje ffactory...

all: vidite taky ten prozatimni gap na cable ve vysi [bold]200 pips[/bold] severnim (!!) smerem? Alespon aktualne mi xe.com hlasi kurz 1.98525. Neni to chyba? Ostatni meny se od patecnich zaviracek v podstate nezmenily... na cable bych cekal hodne veci, ale zrovna pohyb timto smerem a v takove vysi nyni rozhodne ne...:-0 Zitrejsi otviracka bude asi dooost zajimava... a pokud se schyluje k tomu, co radsi ani tusim, tak lituje predem vsechny pritomne, kteri nechali cast pozic pres vikend...'-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...