Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Euro jede pořád pryč, někde jsem zahlíd že možná půjdou sazby ECB tento týden nahoru. Ale jinak jsem ho dnes neobchodoval, jen eurojen, cable a librojen. Ale na Forexu už jsem dneska dojezdil vže zavřeno,nechci si kazit skóre, tak si půjdu pohrát na demo s op(i)cema. Thinkorswim právě zacinkal a otevírá. :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím
koukám jak se nám eurojeník drží kolem 160, vzhledem ke víkendové G7 by se euro/japan politici mohli pustit do slovních hříček a následných dementací a dementaci dementací. Ať z toho taky něco máme. I když bych řekl že nepanuje až taková nervozita jako pře minulým zasedáním, ale to se může ještě změnit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sleduje taky někdo pár AUD/JPY? Někde jsem četl, že se v Austrálii mají s velkou pravděpodobností v květnu zvedat úroky a tím pádem to je taky vhodný na carry trades. Dokonce, že by mohl ausiie ve vztahu k yenu nahradit USD. Je tu někdo povolanější, kdo o tom ví něco víc?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Noles: Prorůstové faktory AUD: 1. poptávka po kovech(čina, japan) - těžba a úprava = 14 % HDP
2. spekulace ohledně zvýšení sazeb v červnu - carry tr.
3. dobrý hospodářský růst v Austrálií = inflační tlaky.
AUD/USD skoro 17 leté maximum, AUD/JPY skoro 100 bodů. Konec růstu v nedohlednu. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...