Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

to radovan :
robíš to skutočne skvele a prajem ti aj v budúcnosti naďalej toľko dobrých vstupov a ešte lepších výstupov. Mám niekoľko otázok, ktoré budú možno zaujímať aj ostatných, nakoľko Librojen je pre väčšinu asi menej obchodovaný ako ostatné hlavné páry. Pokiaľ to nebude pre Teba skryté know-how, určite to bude pre ostatných poučné :

Môžeš zo svojej praxe porovnať najdôležitejšiu koreláciu voči inému páru ? Napr. voči Eur/Usd alebo Gbp/Usd.....
Mohol by si stručne naznačiť správanie Librojenu pri dôležitých US dátach ?
Predpokladám, že reakcia na GB a JAP dáta je dosť podobná reakciám ako pri iných pároch, alebo Librojen má svoje špecifikum ?

Pýtam sa schválne len na technické špecifiká tohoto páru aby človek dostal trocha bližší obraz o chovaní tohoto páru. Ako obchodovať, to si už musí každý zvoliť sám.

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kunas
USA data budou dnes důležitá všeobecně...Pokud dolar něco ztratí/získá (tedy i vůči libře a JPY) bude tradičně u librojenu důležité tempo růstu/propadu cable vs. jeník v křížovém kurzu....a tam to dnes vidím po datech lépe pro cable a pro librojen tedy spíše Up...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sabanosova
V aktuální denní korelaci (eur/usd základ 100) je jeník na 73,7 a eurojen na 94,2...což se mi nezdá nějak markantně vychýlené...ani křížový kurz se mi nejeví nějak příliš polétavý...(v posledních hodinách)..:-)

kunas
máš recht - v denní korelaci má librojen vůči cable hodnotu 93,7 (což je dost zvýšená sedimentace..:-))

SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...