Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

Malcikk,

tak to by som aj ja rád vedel...:-) Ale myslím, že je to veeeeľmi individuálna záležitosť, pretože správu si dvaja traderi nemusia zobrať rovnako, samozrejme ak nejde o teroristický útok alebo niečo podobné. Preto neostáva nič iné len pozorovať čo ktorá správa urobí s cenou/cenami, zapisovať, porovnávať...ale veď to už poznáš.
Ešteže si napísal najprv Sida, to by som si nedovoliť, aby som bol pred ním :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak ted mam vic volna ve skola tak jsem zacal znovu obchodovat, ale hlavne na demu.

Dam vam tady jednu zajimavou stranku, kterou jsem nasel. Neni ceska a tusim ze krome informaci o aktualnich datech tam neni zadna reklama, takze to snad neni propagace.
applet.efxnow.com/WEBCLIENT/RESEARCH/researchPage.aspx?page=StrategyOfDay&Brand=XXXX&Lang=EN

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pepe, 4x.sk a ostatní užívatelia ADXMA+PP,
dnes, tesne pred 13:00 nášho času signalizovali indikárory vstup na short v prípade páru USDCHF. Zaujímalo by ma, či som tento signál prečítal správne. Stále mám pozíciu v zápore (demo) a približne o 17:00 prišiel signál na long. Ako reagujete na takúto situáciu? (Máte otvorenú pozíciu v mínuse a sformuje sa signál proti vám.)
Uvedomujem si, že tento pár nieje príliš volatilný, ale Sidove zelené tabuľky dokazujú, že to ide :-)
Dnešný deň je absolútne nevhodný na akékoľvek obchodovanie (to žial vidím až na konci dňa), snáď len s výnimkou páru USDCAD ako wendelin34 spomínal.
Dá sa časom dopracovať do stavu, kedy budem schopný odhadnúť situáciu na trhu a povedať si, tak teraz nie a aspoň z časti obmedziť obchodovanie týchto pohybov do strany?
Vďaka za Váš čas a ochotu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sutik
USD/CHF neobchodujem, no keby aj, tak dnes pred 13:00 do toho nejdem. a) poobede obchodujem len od 14:00. b) rychla adx MA sice pretala pomalu aj PP 50 aj PP 75 no ked si vsimnes tak PP 50 sa vychilil od PP 75 dost daleko a to smerom hore. Ine by bolo keby PP50 po urcitom case pretne 75 a je pod nou alebo keby aspon splyvali. Myslim ze to bol dost zretelny priklad koli comu je tam aj PP 75. Ale to je iba moj skromny nazor, na ktory som prisiel backtestingom :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

H2O Napsal:
-------------------------------------------------------

>
> gogo100,
> dával si tu predvčerom obrázok, môžeš mi povedať o
> aký indikátor ide? Ja mám síce MT4, ale celkom
> pekné vstupy. Dík
>
> Rastislav


h2o,

..to je ts/aos, " defaultne" v kazdom VT, "based on" cci, ...bola to len ukazka porovnania signalov pocas "news time" na 1, 5min grafe, ..takych obdobnych mas na vt fore "na kila", a na mt forach "na tony", od vsakovych "worldwide hotscripters",.. prepytujem... ;) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65
ten "tvůj"..:-)...librojen je dnes jak na houpačce...hrozná měna...co hodinu vždy v půl se dnes mění poztice Long a Short..
V 8,30 bylo dobré jít Short, 9,30 - Long, 10,30 Short, 11,30 Long (po dosažení 238,25 to pak padalo a padalo) a teď ve 12,30 to vidím jít o5 na Long...to není kurňa měna, to je lochneska z Matějské pouti..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...